Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szivedre hallgatsz, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szivedre hallgatsz, az mindig a helyes út?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de úgy érzem, hogy csak kihasznál engem, csak akkor foglalkozik velem, ha ketten vagyunk és más barátnői nincsenek a közelbe. Megpróbáltam kizárni az életemből, de nem birom ki, mert úgy érzem, hogy nélküle üres az életem.

Az egyik barátnőm is azt mondta, hogy félre értem az egészet s, hogy ő igen is szeret engem. Máskülönben nagyon rendes velem, s tudom, hogy ő is szeret engem, csak attól félek, hogy én sokkal jobban szeretem őt.

Mit tegyek?? Félek, hogy ha megpróbálom elkerülni akkor később megbánom, viszont ha vele maradok és igy érzek, akkor csak szenvedés lesz nekem ez az egész.


2010. ápr. 19. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem... Csak akkor foglalkozik veled, ha ketten vagytok, és más barátnői nincsenek a közelben? De akkor hogy kerülnek a képbe a te barátnőid?

Ne haragudj a kérdésért... De

leszbikus pár vagytok?

vagy te vagy a fiú, ő a lány, és neked vannak nő barátaid?

vagy te vagy a lány, és a párodnak vannak nő barátai?

Egyébként nem mindig az a helyes, ha a szívedre hallgatsz, de segíthet a döntésben.

Nem elkerülnöd kellene, hanem megbeszélni vele ezt. H szeretnéd, ha foglalkozna veled akkor is, ha nem csak kettesben vagytok. (Különben a problémák inkább ott kezdődnek, ha már akkor sem vagy számára érdekes, ha csak ketten vagytok.)

Attól meg ne félj, h te jobban szereted őt. Ez így normális. Olyan nincs, h mindkét fél ugyanannyira szeresse a másikat, hol az egyik szeret jobban, hol a másik. :)

2010. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lÁny s ő a pasi...amugy igazad van mert tényleg félreérthető

bocsi

2010. ápr. 21. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!