Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szivedre hallgatsz, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szivedre hallgatsz, az mindig a helyes út?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de úgy érzem, hogy csak kihasznál engem, csak akkor foglalkozik velem, ha ketten vagyunk és más barátnői nincsenek a közelbe. Megpróbáltam kizárni az életemből, de nem birom ki, mert úgy érzem, hogy nélküle üres az életem.

Az egyik barátnőm is azt mondta, hogy félre értem az egészet s, hogy ő igen is szeret engem. Máskülönben nagyon rendes velem, s tudom, hogy ő is szeret engem, csak attól félek, hogy én sokkal jobban szeretem őt.

Mit tegyek?? Félek, hogy ha megpróbálom elkerülni akkor később megbánom, viszont ha vele maradok és igy érzek, akkor csak szenvedés lesz nekem ez az egész.


2010. ápr. 19. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször az a rossz út mikor a szívedre hallgatsz...
2010. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindig a helyes út. Jelen esetben egyáltalán nem. De gondold át, hogy valóban úgy van-e, ahogy gondolod.
2010. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az soha nem a helyes:D
2010. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban mindenki kevesebbet foglalkozik a párjával, ez így normális. Mármint azért mentek emberek közé, hogy másokkal legyetek kicsit. Egymásra otthon is tudtok koncentrálni.
2010. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindig az a rossz út, ha a szívére hallgat az ember! Tedd fel magadnak a kérdést! Melyik a jobb? Vele vagy nélküle?
2010. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól csak a szívével lát az ember...

rosszul!:)

2010. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az pont h nagyon ritkán helyes. és fájdalmas is. a szíved sokszor becsap, az eszed kevesebbszer
2010. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem minden erőddel azon legyél, hogy boldog legyél mellette és ne zavarjanak ilyen gondolatok, amitől szenvedsz

mert a te saját gondolataid, nem a srác okozza a szenvedést!!!!és ezektől a következő, meg a következő kapcsiban is fogsz, mert tényleg teljesen normális, hogy nem a nyakadon van a srác

próbálj meg te is kibontakozni

2010. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
inkább a eszedre hallgass, de ha szereted, úgysem fog menni :)
2010. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt egyedül te tudod eldönteni, hogy hogyan viselkedik veled. Ha szenvedés vele lenni, akkor nagyon gondold végig, hogy vele maradsz-e.

Van eset, amikor a szívre hallgati jobb, de az érzelmekkel igen is össze lehet hangolni az értelmet.

Ha az eszed azt mondja, hogy így nem mehet tovább, egy idő után azt a szived is megérzi. És ez a kiábrándulás. Ami csak idő kérdése, ha tényleg nagy a baj.

Legalábbis nálam így volt, hiába volt nagy a szerelem...

2010. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!