Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeressem vagy ne? Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressem vagy ne? Mért nem figyel fel rám? Nem tudom mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes voltam, de nagyott csalódtam benne + volt csaja is.(sokat beszéltünk MSN-en).Majd a csajjal szakítottak.Lassan megint keztem beleszeretni.De nem akarok megint csalódni és nem tudom mit érez irántam.
2010. ápr. 18. 19:40
 1/7 szexiboj ***** válasza:
Beszélj vele..
2010. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy te még.:) Csak sodródj az árral. Szeresd azt, aki szeret téged. 22/f
2010. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De drága!
2010. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj de cuki :) jó volt ennyi idősnek lenni, mikor még ez vlt a legnagyobb problémám.
2010. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

asdfghjkléá. tojáshéj a valogán.

barbiezz még.

2010. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyelj már mien már az hogy szeressem e vagy ne?? ha szeretsz walakit akkor szereted ha nem akkor nem..ez nem olyan h egyik percbe imádom másikba meg már nem..kicsi wagy te még szerintem ehhez:S:S:S:s
2010. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mért te hányéves vagy?Barátnőim közül van aki már nem szűz és ők is 13 évesek.Tojáshéj a valagomon!-.-
2010. ápr. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!