Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ujra "feldobni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ujra "feldobni" a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
szoval a barátommal 9 hónapja vagyunk együtt...volt egy pár szakitásunk,és most is az egyikböl lábaltunk ki,mikor azt mondta h neki nem valo még egy hosszu kapcsolat,meg h nem tudja ugyanazt nyujtani nekem mint régen,(a testi kapcsolatunkkal nincs gond azzal minden nagyon szuper)meg a suliban is mindig csak a tanulás és nem tud ugy velem foglalkozni mint rég....Monda h szeret nem tud nélkülem,régen olyanokat irt mondott h velem akar örökre lenni,,soha nem szakitani,nem bántana meg mert ilyen fantasztikus lányt mint én soha nem adna senkinek...meg h többet nem fog elöfordulni h szakit velem mert tudja h utánna megbánja...és mégis szakitott,igaz most együtt vagyunk...megbeszéltük h a suliban nem talizunk...ö mégis levegönek néz...vagy én érzem ugy h elhanyagol,meg nem mutatja ki ugy h szeret mint régen...mi lehet a baj?hogyan tudnék én valamit tenni h feldobjam,h ujre érdeklödjön irántam h kimutassa h nagyon szeret? ??
2008. szept. 30. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap alatt pár szakítás elég érdekes, valószínűleg ne túl hosszú távra rendezkedj be erre a kapcsolatra. Majd megkomolyodtok.
2008. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát itt szerintem nem neked kéne tenni, de próbáld újból elcsábítani!Lepd meg valami szexi rucival (magadon), vagy egy vacsival.
2008. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen érdekes....mindig olyan meggondolatlan a barátom...ahh néha nem is értem mért teszi...fogná fel egyszerübben a dolgokat...hiába mondok neki valami azt mondja h nincs ugy meg h nem veszem észre és csak az igazát hajtsa,nekem meg azt mondja h én hajtom az igazamat...bonyolult egy dolog....
2008. szept. 30. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a gyerek hülyére vesz Téged, és részben azért, mert hagyod, mert eddig büntetlenül megtehette. Gondol egyet, úri passzióból szakít Veled, aztán méltóztatik meggondolni magát, Te meg tárt karokkal visszafogadod, és nem egyszer volt ilyen? Ha tudja, hogy kvázi akármit csinál, levegőnek néz a suliban (ez undorító), eldob, visszavesz, úgyis megbocsátasz, akkor vehetsz fel akármilyen szexi ruhát, továbbra is ezt fogja csinálni, mert úgy érzi, nincs vesztenivalója. Az emberek nem tárgyak, amiket, ha gondolunk egyet, berakunk egy sarokba, majd később elővesszük őket onnan – ha csak valaki nem engedi meg, hogy így bánjanak vele. „Mint a lámpa, ha lecsavarom, ne égj, mikor nem akarom” – Szabó Lőrinc igen hímsoviniszta verssorai jutnak eszembe a helyzetedről.

Most döntse el a gyerek, hogy akar Veled járni, vagy nem. Ha megint szakít Veled, ne dőljön össze a világ, mutass érdeklődést más fiúk iránt, és ne legyen olyan természetes, hogy visszafogadod. Ne Te legyél a szerelmes „kis hülye,” aki mindent eltűr és vár, hanem igenis tartsd magad méltónak a tiszteletre!!!

Hypathia

2008. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hypathia mindent tökéletesen leírt. Fontold meg. chris
2008. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!