Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanába vagyon unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanába vagyon unalmas a kapcsolatom, hogy tudnám feldobni kicsit?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt! Nagyon jol meg vagyuk...még annál is jobban...olyan nagy veszekedések nem is nagyon voltak max. ilyen kissebb lényegtelenek! Ő dolgozik én suliba járok! mindketten szüleinkel lakunk még... általába 2 naponta szokott jönni hozzám...de nem csinálunk semmit délután jön eszik pihizunk tvzünk ennyi:S Minden7végén eljárunk barátokkal házibuliba meg ilyenek...de már a barátitársaságunk is egy lett...nincs változás:S én:18l/ő:23f
2009. szept. 24. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de nálunk is kábé ez van! Egy a társaság (nem egy városba lakunk, pont nála vannak a barátaink) itt nálunk meg nem tudunk mit csinálni.. kaja, pihi, tv... durva. És erre még én sem találtam, jó megoldást :)

Igy én is várom a válaszokat :)

L/22

2009. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáljatok elmenni piknikezni, kirándulni, moziba menni v ilyesmi erre én sem nagyon tudom a választ nehéz lehet így =/
2009. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!