Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír leveleket a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír leveleket a pasim más lányoknak?

Figyelt kérdés
már majdnem egy éve együtt vagyunk a barátommal,én nagyon szeretem és tudom,h. ő is szeret,mert mindig mondja és érzem is.De akkor miért van az,h. csinos lányokat vesz fel msnre,vagy idegen lányoknak irogat emaileket.Jó tudom msnen keresztül nem lehet megcsalni vkit,de nekem ez nagyon rosszul esik.Hogyan bízzak így meg benne?Ha nem akar elhagyni és szeret,akk miért beszélget szép lányokkal a neten.volt olyan lány akinek azt is elfelejtette mondani,h. barátnője van.
2008. szept. 29. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik bnőmmel is ezt csinlta a pasija... egy évig jártak, közben ő is mondogatta bnőmnek h szereti meg hasonlók... aztán kiderült h csak azt "hitte" h szerelmes, és otthagyta bnőmet egy másik csajért... szóval én nem bíznék egy ien pasiban, aki ieneket csinál, és jogos a felháborodásod és féltékenységed, attól függetlenül h "hivatalosan" nem csal meg...
2008. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel én is tisztában vagyok.Mit lehet ilyenkor tenni?
2008. szept. 30. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben járok-jártam.A tavalyi évem abból állt,hogy a párommal azon veszekedtünk miért ismerkedik boldog-boldogtalannal a neten.Ő Iwiwen,Bkörön,stb. mindenhol mint egyedülálló én titkolva,letagadva.(azóta már nincs fenn)Mondtam neki,hogy ez milyen rossz,szarul esik nekem,de Ő csak azt hajtogatta,hogy ez nem megcsalás+nem találkozik velük csak beszélgetnek.De ki tudja...meddig csak beszélgetnek.Végül egy hatalmas cirkusz után,mikor a legjobb haverjai is a fejére olvastak,hogy azért ez nem tisztességes dolog velem szemben (8 év után) megígérte befejezi.Kopp-kopp azóta nincs nagyobb gáz.Azt mondta,hogy jól estek neki az idegen nők bókjai,mert én áll."elhanyagoltam".Kíváncsi lennék a Te párod mivel magyarázza.

2008. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általában ha felhozom neki ezt a témát felháborodik,h. én állandóan beképzelem magamnak,h. ő megcsal.Nagyon nehéz ez a helyzet,mert szeretem.De beszélni fogok erről vele újra.A legnagyobb félelmem az,hogyha most őt elveszítem lehet nem lesz többé olyan ember aki ennyire közel kerülne hozzám.
2008. szept. 30. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudom kielégíteni akkor ott a lehetősége ,hogy odébb álljon és ne az általam nyújtott biztos háttér mögül a hátam mögött "jampizzon".
2008. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó igen ez is egy lehetőség,de tudtommal még nem csalt meg,szal nem feküdt le mással vagy ilyesmi.Pont ezért nem értem a dolgot....
2008. szept. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!