Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol a sracrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a sracrol?

Figyelt kérdés
Szoval volt egy srac aki tetszett nekem mar nem is tudom hogy mit erzek iranta mar mar semmit es hat votl baratnoje de megis nagyon jol kijott velem flortoltunk eljott velem bulizni hazakisert szoval o azt ereztette velem hogy fontos vagyok neki, egyik bulin csokoloztunk es szakitot a csajal akivel akk jart mert nem szerette majd megkerdezte hogy jarunk e de en nem akartam rogton igent mondani mert hat most szakitott es masik nap ujra oszejott a csajal es a szemembe vagja h megse legyen semmi koztunk 17/L
2010. ápr. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lo nincs,jo a szamar is,mar elnezest.Szerintem nem akart 2 szek kozul a foldre esni es a biztosabb utat valasztotta.Ennyi.

19/N.

2010. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy erted ezt?? hogy ha lo nincs jo a szamar is?

hat a srac szakitot a csajjal hogy elvileg velem legyen csak ha en nem mondtam rogton igent akkor visszament

2010. ápr. 17. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
te már nem lehetsz jedi :(
2010. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem,hogy mivel te visszautasitottad,igy jobbnak latta visszaterni a volt csajahoz(a szamarhoz),mert az valoszinuleg nem ellenkezett ellene.Ellentetben veled.
2010. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!