Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen srácról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Aki állandóan hazudozik a barátnőjének,tök semleges vele..Aztán mikor a barátnője szakítani akar vele akkor elkezd könyörögni meg minden merthogy,milyen jó csaj és nem akarja elveszíteni mert szereti és ő a mindene...

?


2010. dec. 8. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah,és amikor megemlíti a csaj neki,hogy tök semleges vele akkor mindig a munkára,sulira fohja és nagyon szereti... és ez van hétvégén is..
2010. dec. 8. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem az egy f@sz,már bocsi, nem érdemli meg a csajt,ha igazán szeretné mindg kedves lenne vele és nem semleges ah írtad...
2010. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha szakítasz vele...találsz olyat aki megbecsül.
2010. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77d ***** válasza:

Nem véletlen a közmondás: Könnyebb utolérni a hazug embert,

mint a sánta kutyát! Nem sok olyan dolog van, amit úgy

utálnék, mint a hazudozást! Szerintem keress magadnak egy

kedves, aranyos srácot, aki soha nem ver át, akiben mindig

megbízhatsz! Különben is szerintem egy párkapcsolat alapja

a kölcsönös bizalom és ebbe nem fér bele a másik átverése.

Sok boldogságot kívánok Neked!

2010. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretné, nem azért bánna jól vele, hogy megszerezze/megtartsa. Egyszerűen boldoggá akarná tenni, ahogy csak tőle telik.
2010. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lapát.
2011. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!