Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a szituban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a szituban? Mert én nem tudom eldönteni hogy mi legyen

Figyelt kérdés
tehát szeretsz egy olyasvalakit akivel napi szinten találkozol(suli), és ő is szeret téged, de neki van egy régi kapcsolata akit nem szívesen dobna, tehát a kapcsolat egyelőre reménytelen, mit tennél?harcolnál érte, vagy próbálnád elfelejteni?
2010. ápr. 17. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám elfelejteni,mert,ha igazán,szeretne,akkor dobná a csaját---> szóval nem igazán szeret.
2010. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval teljes mértékben egyetértek.
2010. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.

Vagy csak nem biztos abban, amit te érzel és nem mer lépni. Mondd el neki, akkor talán felbátorodik és lépni fog.

2010. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak ebben az a szomorú, hogy ha a srác azt a lányt dobja miatta és találkozik még 1 lánnyal aki tetszik neki akkor vele is ezt fogja müvelni.

19:11 voltam.

2010. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pontosan tudja mit érzek, és tudom hogy ő is szeret, és ebben ez a fájó hogy mégse mehet a dolog...sajnos nagyon összetett ez az egész... én meg már nemtudok semmit...
2010. ápr. 17. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor tedd féltékennyé, akkor talán lépni fog. Viszont ez meg azzal az illetővel szemben szemétség, akivel féltékennyé teszed.
2010. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te vagy a fiú, vagy te vagy a lány?...beszéld ezt meg vele...üljetek le és csak őszintén...hidd el, megoldódik:)
2010. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret eléggé, ha a kényelem és a megszokás fontosabb neki.
2010. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amenniyben elég fontos vagy számára, lerendezné a volt kapcsolatát és tiszta lappal indítana veled. Nincs olyan bonyolult helyzet, emiben ezt nem lehetne megtenni, ha az ember korrekt akar lenni a másikkal.

Az, hogy nem szakít a volt párjával vagy nem redukálja barátság szintjére a kapcsolatukat egyértelműen azt jelenti, hogy nem biztos a jövőtökben.

Lépj túl rajta és keress egy olyan embert magadnak, aki megadja azt a tiszteletet, amit érdemelsz!

2010. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak fél, hogy mindkettőtöket elveszítene, és ezért nem lépik...adj egyértelmű jeleket neki...talán bátorságot gyűjt és téged választ....bár a lányokon eligazodni lehetetlen:))
2010. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!