Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sulimban szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulimban szerelmes lettem egy srácba. Olvasd el alatta! Felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés
Ő is belém. Küldött szerelmes leveleket, meg ilyenek.Én nem akartam még vele kapcsolatot,nem válaszoltam a leveleire. Aztán az egyik nap mit látok? Egy másik lánynak fogja a kezét, smárol vele. Igazság szerint nem nagyon törtem össze. Ez azt jelenti hogy nem is szerettem igazán?
2010. ápr. 17. 07:52
 1/5 Andrewka ***** válasza:
Lehetsz vagy 13 éves. Fogalmad sincs mi a szerelem. Barbizz inkább, ha meg nagylánynak tartod magad hozzá akkor tanulj.
2010. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen ,15 vagyok! :S
2010. ápr. 17. 09:21
 3/5 Fke ***** válasza:

hűha mindjárt más... már 15 éves!


Figyelj:

Tetszettél ennek srácnak. pont. De a vonzalom még nem szerelem. Valószínűleg még 55 lány tetszik neki, azzal, akivel most jár előbb révbe ért, mint veled (15 évesen ez kb azt jelenti, hogy valahogy elcsattant egy csók) és innetől kezdve nincs értelme veled foglalkozni.

Arról nem is beszélve, hogy nem is adtál neki semmi választ... de most hirtelen, hogy másik lánnyal látod rögtön kell. Kis ribi vagy... remélem hamarosan tisztábban látod a világot. Ja és várj a szexszel, mert még nem állsz rá készen(tudom, hogy nem kérdezted, de a kérdésed alapján úgy saccolom, hogy 17 éves korodig nincs is értelme azon gondolkodni) Kívánom, hogy legyen belőled normális felnőtt.

2010. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ÍRTAM HOGY NEM IS NAGYON ÉRDEKE LHOGY JÁRNAK! ERRE ELKEZDED: HOGY MOST JÁR AZZAL A LÁNNYAL MÁR AZONNAL KELL NEKEM A SRÁC!
2010. ápr. 18. 10:28
 5/5 Fke ***** válasza:

ha nem érdekel, akkor minek a dráma, hogy "most felejtsem el örökre"... fogd fel, hogy nem szerelmes beléd. Ha az lenne, nem járna az első adandó lánnyal, de ha nem érdekel, hogy vki mással van, akkor miért mondod, hogy szerelmes vagy belé. Ha szeretsz valakit a féltékenység lenne a normális. Nem vagy szerelmes, ő se az. Gyerekek vagytok és te túldramatizálsz egy valószínűleg igen egyszerű szituációt.

Igen felejtsd el. Jelenleg nem játszik, ha annyira bejön, akkor talán később. Egy suliba jártok lesz még lehetőséged.

Amúgy nagyon hülyének tűnsz.

És nem kell kiabálni.

15:18 voltam

2010. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!