Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van velem? Mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Nos.... a párommal 9 hónapja vagyunk együtt (hétfőn leszünk 10 hónaposak), távkapcsolat sajnos... nemsűrűn tudunk találkozni, tehát nagyon nagyon nehéz, de én teljes mértékkel megbízok benne, és szeretem.. Viszont most kicsit össze vagyok zavarodva.. Nemrég megismertem egy srácot felvett MSN-re, beszélgettünk, és nagyon jófej, kedves, aranyos, úgyanúgy gondolkodunk. Ma találkoztunk, hisz ebben még nincs semmi, megbeszéltük hogy barátok leszünk. :) Vele nemrég szakított a barátnője 11 hónap után. És vonzódom hozzá valamelyest, és olyan fura érzés... A barátom viszont most nem nagyon keres.. nem jó a számítógépe, és nem tudunk beszélni... legalábbis tudnánk, de nem ír sms-t és nem hív.. tettem már fel erre vonatkozó kérdést itt a gyakorikerdesek-en, hogy mit tegyek ezzel, hogy ne így legyen... akkor az volt a gond, hogy játszott, és nem ért rám, vagy valami, de végülis igen, jobb mintha csajozna... és most közbejött ez a srác, és olyan fura érzés... lehet hogy nem csak barátilag vonzódom hozzá, de nagyon nagyon szeretem a páromat, semmiképp nem csalnám meg, de most kicsit elszontyolodtam, hogy megint kezdődik ,,ez az időszak", ami februárban is jelen volt... Ti mit tennétek a helyemben? Az a baj lassan, hogy ne én kezdeményezzek mindig az sms írásban a páromnál... de annyira hiányzik, és nem bírom ki hogy ne írjak neki sms-t...

A párom 15, a srác 18 éves


2010. ápr. 16. 23:34
 1/10 A kérdező kommentje:

bocsánat, kicsit hosszúra sikeredett...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

ezt a kérdést is én írtam

és 15/L vagyok

2010. ápr. 16. 23:36
 2/10 A kérdező kommentje:
hopp, az előző kérdésemben elírtam, akkor még nem volt 9 hónapja hogy együtt vagyunk, most vagyunk annyik ^^" bocsánat
2010. ápr. 16. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: a mostani barátoddal szakítasz, a másikkal összejössz. Különben párja a cipőnek van.
2010. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de nem tudom, hogy megtudnám-e tenni... szeretem őt nagyon... viszont a másik fiú most eléggé vonz...

bocsánat, hogy páromnak hívom, nem szeretem "pasinak" mondani.. bár barátomnak is mondhattam volna, mindegy, azért köszönöm a választ

2010. ápr. 16. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Február nem volt olyan rég, ha ilyen gyakori időközönként elhanyagol még ezalatt a 9 hónap alatt is, lehet, hogy szüneteltetni kéne a dolgot és kipróbálni az új srácot.
2010. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Egy csomó kérdést feltehetnél magadnak. Van jövője a kapcsolatotoknak? (pl. hogy te, vagy ő oda mentek tanulni, ahol a másik tanul, vagy ilyesmik) Megéri ez a szenvedés? Tényleg gondolod, hogy megéri az, hogy vele maradsz, bár 15 éves vagy? Gondold át, tegyél fel magadnak egy csomó kérdést, és a végén úgyis rájössz. Innen senki sem fogja tudni megváltani a világot.
2010. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az embernek is van párja. Szerencsés esetben...

Szerintem beszélj a pároddal, hogy neked mi kell, mennyire fontos, hogy keressen. (Tök szívás különben, nem értem, miért így osztják a lapokat odafenn, nekem pl. alapigényem a bújós, odaadó lány, és én is ilyen vagyok (pl. napi többszöri telefon), de csak nagy' nehezen találtam olyan lányra, akire rá merhetem mondani, hogy a párom. És még vele is többször úgy érzem, hogy én adok több szeretetet.)

2010. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy fiú 15 évesen nagyon gyerek még. Én azzal az elvvel élek, hogy a lányok sokkal hamarabb fejlődnek mindenben.

Szerintem érdemesebb lenne átgondolnod, hogy mit is akarsz, Én biztosan a 18éves fiú mellett pártolok, mert kb. Ő pont a Te gondolkodásmódod folytatja. (mondjuk, én mindig szerettem a kihívások, és az új dolgokat, és hát.. egyszer élünk) ..

2010. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23:48-as vagyok, elfelejtettem a végére írni, hogy 36/F
2010. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat!

elgondolkodok a dolgokon, és meglátom mihez kezdek... :) :(

2010. ápr. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!