Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel dobjam fel a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobjam fel a kapcsolatunk? Hogy változtasam meg a helyzetet, másképp lássak minden?

Figyelt kérdés
Most leszünk együtt a párommal 2 éve. Jó volt idáig minden.De az utobbi időben sok minden történt és furán érzem magam. Van egy 3hós fiúnk, és párom volt koléganője fenyegetözöt és olyanokat mondot hogy volt valami köztük.Szóval ami kitelik egy bosszú állotól.3hétig zajlot minden nap(levél írogatással együtt)Hiszek is meg nem is.Besokaltam
2008. szept. 29. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonlít a történet a mienkhez! Annyi külömbséggel hogy nekem e-mailban küldözgetett egy ismeretlen "jóakaró" olyan leveleket hogy megcsal a párom a volt koleganőjével.Én a terhességem elején jártam és megkértem hogy ne zaklasson ilyesmivel, mert előbb hiszek a páromnak, mint egy olyan alaknak akit nem is ismer senki a környezetünkben , de még a városunkban sem, valószínű álnéven írt, és valószínűsítjük hogy maga a volt kolléganő írogatott férfinak álcázva magát. Szóval csak nem hagyott békén, a sok idegesség nem tett jót nekem, terhességem 19. hetében el is vetéltem. Én a végén megkértem hogy ha ennyit tud akkor ne írogasson hanem üljünk le szemtől szembe mindannyian és akkor elmondhatja hogy mit is tud.Na akkor megfutamodott és azóta sem hallottunk róla. A páromnak hiszek a mai napig is aki állítja hogy soha senkivel nem csalt meg nemhogy egy olyan nővel mint a volt munkatársa!Juj de utálom az olyan ribancokat akik ilyenekkel próbálnak tönkre tenni egy családot! A párod mit szólt ehhez az egészhez?
2008. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!