Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz e hogy fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz e hogy fél év után még nem mondtam ki a pasimnak h szeretem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tettekkel érezteted vele, akkor szerintem a szó kimondása nem olyan fontos.
2010. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szegény srác:S lehet azt hiszi csak kihasználod és nem is szereted..

amúgy mi az oka annak h nem mondod ki? nem szereted?

2010. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagy baj.
2010. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem baj,én is fél év eltelte után mondtam ki,de nekem tudta a párom,hogy nagyon nehezen mondom ki és csak akkor ha tényleg úgy érzek teljes szívemből,senki se fontosabb nála. :) 3 éve együtt,azóta persze rengetegszer mondtam ki neki. :)

18/L és pedig 28/F

2010. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ez az, amit sosem értettem. Miért kell ekkora jelentőséget tulajdonítani egy szónak?? Ha szereted, akkor légy vele és éreztesd, ennyi - ha pedig úgy érzed, hogy hiányolja, akkor mondd neki (ez még nem azt jelenti hogy kimondod a nagy igent...)

Ha meg azért nem mondod, mert nem szereted, akkor ne húzd az agyát, keressetek mindketten mást. Túl rövid az élet ahhoz, hogy a fiatal éveidet így töltsd el!


Én a barátomnak 3 hét után mondtam ki először, hogy szeretem. Egy focimeccsről jöttünk ki a stadionból és nevetgéltünk, fogtuk egymás kezét. Akkor és ott ezt éreztem é kimondtam. Ennyire egyszerű.

23/L

2010. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szavaknak súlya van,beszélj és gazdagodj!
2010. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kicsit, nagyon
2010. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17:57

Köszi, átgondolom, lehet, h van benne valami igazság...

2010. ápr. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!