Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki a pasimnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Ha valaki megint be mer olyat írni, hogy jól sz.pjam le, nem tudom mit csinálok ! :DD


Azért kérdezem, mert én olyan típus vagyok, hogy soha ki nem mondtam senkinek, hogy "szeretlek". Az olyan nyálas, az életbe ki nem jönne a számon ilyen romantikus duma.


Legtöbbször tettekkel fejezem ki magam és apró kis gesztusokkal a mindennapokban. Gyakran meg is dicsérem a kedvesem, hogy milyen jól néz ki, és hasonlók.


A szex rendben. De már több pasim is panaszkodott, hogy nem érzi azt hogy szeretem... És rá is kérdeztek, hogy szeretem-e őket. Mire én azt válaszoltam, hogy azt hittem tudod (hogy igen). Kedves vagyok és tényleg rendesen bánok velük, meglepődtem, hogy azt mondták többen is, hogy nem tudták... érdekes, bennem sosem merül fel, hogy szeret-e a másik, úgyis tudom.


Mondjuk legtöbbször nagyon érzelmes fiúkkal jövök össze, lehet csak nekik nem elég amit nyújtok...


De sokat írtam, elnézést. Tehát hogyan éreztethetném vele, hogy szeretem? Vegyek virágot, vagy mit már? (nem mintha vennék, mert azt is túl csöpögősnek találom. max évente 1szer véletlenül :D) :)


Örülnék ha férfiak is írnának és elmondanák, hogy minek örülnének. Vagy leírnák mások, hogy a barátjukkal hogyan szoktak viselkedni.


Köszönöm.

Ja és elolvastam a találatokat, de egyiket sem éreztem kielégítőnek, azért írtam ki kérdést.


2009. jan. 15. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

nem bántás...


Te egy pasi vagy.

Nem fizikailag, hanem lelkileg.

A "nagyon érzelmes fiúk" meg lányok. Legalábbis lelkileg.


nézd meg a hogyan fejezzem ki a barátnőmnek, hogy szeretem témájú kérdéseket és cselekedj úgy, ahogy ott a pasiknak tanácsolják. (na jó, a virág nem muszály)


tényleg nem piszkálni akarlak, de abból amit leírtál, ez jön számomra le.

2009. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én pasi vagyok, és tündéri romantikus párom van, aki már a menyasszonyom is. Nem akarlak megbántani, de az biztos, hogy én nagyon megsértődnék azon, ha elmondanám neki, hogy szeretem, erre ő meg csak a vállát vonogatná, meg csak hümmögne, mondván, hogy "báhhh, az olyan nyálas duma, én nem mondom, hogy szeretlek". Igenis fontos elmondani a másiknak, hogy szeretjük, persze kell éreztetni is, apró figyelmességekkel. Megkérdezed például, hogy mit szeretne, hogy mit főzzél másnapra, vagy kérdés nélkül megcsinálod neki a kedvencét. Esetleg leülsz vele közösen focit, boxot, akármit nézni, akkor is, ha egyébként utálod. Elmondod neki, hogy milyen jól érzed magad, ha együtt vagytok, és mennyire örülsz neki, hogy egymásra találtatok. Veszel egy csini új bugyingót/melltartót/fűzőt/akármit, és miközben megmutatod magad neki benne, elmondod, hogy ezt azért vetted, hogy tetsszél neki. Ilyesmik. Vagy ha neked ezek is nyálas ömlengések, a legegyszerűbb, ha keresel valami félnótás behemótot, akinek nincs igénye a romantikára, és akkor neked sincs gondod.
2009. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
en lany vagyok, csinalhatsz barmit, azzal semmi nem er fel, mint mikor elmondod neki, hogy szereted. Ugy latom, kicsit el is vagy szallva magadtol, nem bantaskent mondom, szoval mond csak el neki, hogy szereted. ezen kivul kul. modjai vannak, ahogy kimutathatod, ha tudod, mit szeret, pl. en tudom a parom minden csinjat binjat, tehat amikor ki akarom mutatni a szerelmemet, egy ket ilyen dolgot bevetek, a fehernemus dolog tenyleg jo, meg kozos programok.
2009. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Okos vagy, és teljesen igazad is van ;)

Mellesleg nézem én azokat is, sőt nézek én már mindent :D

És nem haragszom vagy sértődöm meg, ellenkezőleg.


Másodiknak: ha ő mondja nekem akkor mondom, hogy "én is téged". (nem mintha bármikor is mondaná...) Nem azt vágom rá, hogy jó kösz vagy semmit :) Csak ha pl. ülünk valahol és nagy csend van én sosem tudnám hangosan kimondani, hogy amúgy én szeretlek... meg egyáltalán. Próbáltam, de nem sikerült.

Ez a főzős dolog jó lehet, persze ha tudnék főzni. Egyszer látnod kéne amikor csinálok egy sima szendvicset... Könyörögnek, hogy menjünk inkább étterembe, vagy majd ők megcsinálják. Szégyen, de a főzésből max annyi megy, hogy a végén szépen kidíszítem az ételt és szép design-os lesz :D enni nem lehet belőle, de elmenne egy főzős magazinba a kép.

Én szeretem a focit, lehet azt utálni? :D meccsre is lemegyek szívesen. Vagyis mennék, ha lenne kivel...

Köszi a tanácsokat egyébként, jó hogy leírtad :) megpróbálok majd valamit ezek közül is, beújítani.


Á, ez nem így megy. Nekem is van igényem a romantikára és romantikus is vagyok valahol mélyen belül. Csak valahogy másképp. Szóval nem valami behemótot akarok :D


Közben jött harmadik válasz is :)"Ugy latom, kicsit el is vagy szallva magadtol..." Lehetséges.

Nem direkt, én már észre sem veszem, hogy ilyen vagyok.

Én is bevetek ilyen dolgokat, és tényleg mindig figyelek rá, erre egy év után megkapom azt, hogy nem érzi, hogy szeretem és megkérdezi szerelmes vagyok-e most valakibe... nem tudom kibe lennék, amikor minden percemet vele töltöm és gyakorlatilag minden róla szól.


Majdnem kiestem az ablakon amikor meghallottam, hogy ő nem érzi ezt. Idáig abban a hitben éltem, hogy már túl sok vagyok...


Közös programok is vannak, állandóan viszem ide-oda, már túl van pörögve :D sőt időnként még vissza is veszek magamból, mert mégiscsak ő a férfi. Na nem mintha nagyon átvenné az irányítást, szóval nem kell aggódnom.

2009. jan. 15. 12:32
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az a véleményem, hogy amíg nem tudod kimondani azt, hogy SZERETLEK, addig nem is szereted a párod. Ennek szívből kell jönnie, nem úgy hogy 20x meggondolod, hogy kimondd-e vagy csak rámondod, hogy én is! Egy normális pasinak előbb utóbb feltűnik, hogy mindig csak rámondod, én is, ahelyett hogy először te mondanád ki, hogy szeretlek. Persze nem elég a szó, tettekkel is bizonyítani kell. Akkor sem jó dolog, hogy nem mondod, mert nyálasnak tartod. Szerintem meg túl gyerek vagy még egy komoly kapcsolathoz, ha ezt "cikinek" érzed,mert nem illik a stílusodhoz...
2009. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet...

de én több év után sem tudtam ezt rendesen kimondani, pedig sokszor tényleg szeretem a másikat.

Lehet azért is mert nekem egy időben annyian mondták, hogy kb olyan lett mint a köszönés. Most is mindenki azt "vágja hozzám", pedig csak barátok vagyunk. Én nem érzem ennek szükségét. Mármint, hogy minden találkozáskor majdhogynem naponta mondogassák. Szerintem a semmiért. Nem is vált ki belőlem semmit, ha hallom... utálom már hallani ezt a szót.


Párom különben szintén nem nagyon mond semmi ilyesmit, úgyhogy nem is értem miért hozta fel, amikor ő sem érezteti velem, én is "hisztizhetnék".

2009. jan. 15. 13:09
 7/11 A kérdező kommentje:

De őszintén nem is az érdekel, hogy szavakban fejezzem ki magam, hanem, hogy tettekben mit tehetnék még.

Illetve, hogy másoknál ez hogy megy.


És nem akarok nagyképűnek vagy arrogánsnak tűnni egyáltalán, nem célom ez :)

2009. jan. 15. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
HA néha megérinted-csak úgy... vagy ránézel-csak úgy... szerintem ez nem nyálas
2009. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipp:feláldozod magad érte,és megtanulsz főzni, vagy egy jó sütit elkészíteni neki.(a prototípus kajákat még nem muszáj elfogyasztani :) )Az elsajátításokban Ő is segíthet,így akár mulatságos perceitek kerekedhetnek.
2009. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jan. 20. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!