Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki a pasimnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Ha valaki megint be mer olyat írni, hogy jól sz.pjam le, nem tudom mit csinálok ! :DD


Azért kérdezem, mert én olyan típus vagyok, hogy soha ki nem mondtam senkinek, hogy "szeretlek". Az olyan nyálas, az életbe ki nem jönne a számon ilyen romantikus duma.


Legtöbbször tettekkel fejezem ki magam és apró kis gesztusokkal a mindennapokban. Gyakran meg is dicsérem a kedvesem, hogy milyen jól néz ki, és hasonlók.


A szex rendben. De már több pasim is panaszkodott, hogy nem érzi azt hogy szeretem... És rá is kérdeztek, hogy szeretem-e őket. Mire én azt válaszoltam, hogy azt hittem tudod (hogy igen). Kedves vagyok és tényleg rendesen bánok velük, meglepődtem, hogy azt mondták többen is, hogy nem tudták... érdekes, bennem sosem merül fel, hogy szeret-e a másik, úgyis tudom.


Mondjuk legtöbbször nagyon érzelmes fiúkkal jövök össze, lehet csak nekik nem elég amit nyújtok...


De sokat írtam, elnézést. Tehát hogyan éreztethetném vele, hogy szeretem? Vegyek virágot, vagy mit már? (nem mintha vennék, mert azt is túl csöpögősnek találom. max évente 1szer véletlenül :D) :)


Örülnék ha férfiak is írnának és elmondanák, hogy minek örülnének. Vagy leírnák mások, hogy a barátjukkal hogyan szoktak viselkedni.


Köszönöm.

Ja és elolvastam a találatokat, de egyiket sem éreztem kielégítőnek, azért írtam ki kérdést.


2009. jan. 15. 11:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mond ki neki a varázsszót (szeretlek), ha igazán szereted gondolkodás nélkül odamész, és kimondod, akármi is lesz belőle!
2016. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!