Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi legyen teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen teljesen el vagyok varázsolva szerintetek szakítsak vele? Vagy abbahagyjam ezt a játékot?

Figyelt kérdés
Egész nap a World of Warcraft nevű játékra gondolok. Nem foglalkozom az ismerőseimmel se barátnőmmel. Igazából amikor vele vagyok akkor is csak a játék jár a fejemben. Szerelmes vagyok az egyik lányba a játékból bár még nem láttam, de nagyon ügyes. :S
2010. ápr. 16. 16:52
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
De nem akar velem lefeküdni, mert nem foglalkozom vele és közös témáink lassan elvésznek:( de még szeretem
2010. ápr. 16. 18:27
 32/43 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne foglalkoznod vele ^^ Közös téma kezdetnek annyi elég lesz,hogy elmondod neki,hogy sajnálod hogy ide jutottál,próbálsz ellene tenni,de sajnos ebből az állapotból nehéz kilábalni,és kérd meg,hogy tartson ki melletted :)
2010. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok h milyen szakemberek vannak, hogy segítsenek vagy kit kérjek meg?
2010. ápr. 16. 18:30
 34/43 anonim ***** válasza:
Én nem tudom sajnos,ebben nem vagyok jártas,de keress rá a googleban :)
2010. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen mindenkinek. Azért hnap még letolom a heti raid-emet:)
2010. ápr. 16. 18:34
 36/43 anonim ***** válasza:
:D Na ez az,amit ne tegyél :D
2010. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

ha kibirod hogy holnap ne jatszal akkor az mar kib aszott nagy haladas,akkor meg van remenyed hogy kiabrandujjal belolle,sok sikert.


clyde

2010. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
De most sztetek az jobb, ha elmegyek inni vagy bulizni??
2010. ápr. 16. 18:47
 39/43 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobb,en is szoktam elmenni inni es szorakozni,kell egy kis kikapcsolodas.


clyde

2010. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

nem igaz, h lehetsz ennyi érzéketlen? semmi rálátásod nincs az életre. rinyálsz itt h szűz vagy meg a bnőd nem akar lefeküdni veled mert nem foglalkozol vele. ahelyett h a gép előtt punnyadnál, foglalkozz vele, jobban fogod érezni magad. a napi raidedet meg hagyd ki, lepd meg inkább a barátnőd egy csokor virággal és szervezzetek vmi közös programot. partyban instázni vele nem közös program!

tudod, nem az számít, hogy hány órád volt életedben, hanem h mennyi élet volt az óráidban!

2010. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!