Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a bnöm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a bnöm nem irja ki msn-re hogy szeret a szem üzijébe meg máshova mint más normális szerelmes pár szokta tenni? Lehet nem szeret?

Figyelt kérdés
Ö azt mondja hogy szerinte ez nyálas dolog de nekem az egész nem esik jól....
2008. szept. 28. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ülj le vele beszélgetni! Mondd el neki, h Neked jól esne. Lehet, h nyálasnak tartja, de ennyit igazán megtehetne érted.
2008. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy ez felesleges dolog?
2008. szept. 28. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
nálunk fordítva van..a barátomnál még azt is szóvá teszem h nem közös kép van kint..nekem is jólesik,és fontos nekem h mutassuk h egy pár vagyunk...főleg h annyian hajtanak rá:P
2008. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
msn-től én is a falra tudok mászni:) nekem is a képekkel voltak gondjaim. név kint volt, de a közös kép mindig lekerült. Nézd, beszélj vele. Ha ennyitől bepörögne, akkor nem normális.
2008. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a tapasztalatom, akik folyton mutogatják magukat, hogy jaj de szeretik egymást, tele van csókos képekkel a porfiljuk, azoknál vannak mindig a problémák. A külvilágnak akarják mutatni, hogy minden rendben, pedig valójában nem is. Ha az ember boldog, akkor nem akarja minden áron mutogatni, egyszerűen élvezi amit adott az ég. Persze 1-2 közös kép még teljesen normális, de nem kell a ló túloldalára esni. Hidd el szeret, csak ő nem ebben méri a szeretet nagyságát. A kapcsolat milyensége a lényeg, ahogy megélitek.

Petranova

2008. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én soha sem írtam ki, pedig szeretem a párom. Ha túl sokat mondják hamar elkopik.
2008. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd! Ha szerinte nyálas dolog, hát nyálas, ez van. Ő így gondolja. Ebből azért ne csináljatok balhét!

-G-

2008. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sosem értettem, hogy mitől nagy szám ez, legyetek együtt minél többet, ilyesmi, de ez így olyan, mintha csak egymás trófeái lenétek, és mindenkinek mutogatnátok, hogy lám milyen szépek vagyunk, és egymáséi vagyunk. most komolyan, nem tök mindegy, hogy más mit tud?
2008. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nálam pont az volt hogy nem akartam másnak mutogatni pl: ha smárolok bár ők szivesen nézték volna:P...szerettük egymást bár attól hogy gyűlölöm az életem kicsit kevésbé szeretett és "elhagyott"(14éves vok) mi néha kiirtuk msn-re de nem azért h más lássa...ha neki ez nyálas akkor nem kell erőltetni...de ha te télleg nagyon szereted bizol benne és elhiszed akkor is ha nem irja ki msn-re...ha ebből összevesznétek nem normális a csaj...de ha télleg nagyon jól esne még ugyis hogy tudod hogy szeret és nem másnak akarod mutatni hát kérd meg ujra:)ha ebből télleg baj lesz hagyd a csajt a fenébe...ő nem szeret téged ha ezen felkapja a vizet...de az is lehet hogy az zavarná hogy nem hiszed el neki hogy szeret téged...nem tudom ez bonyolult...csak ha nagyon nagyon szeretnéd még kérd meg 1X max...de ha nem muszáj akkor nem kell ezzel terhelni:)lehet h zavarja hogy nem hiszel neki h szeret
2010. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és énis rühellem kiirni meg képeket mdienhova hagyjuk már... ezt a 14-15 évesek szokták mivel enm tudnak együtt mti cisnálni ha iagzán szereted nem az lenne a bajod hoyg nem irja ki a nevemt emg nem tezsi ki a képeünket hát énse tezsem k a páromét vagyis de 1 db-ot az se mikro nyaljuk faljuk egymást és nem irom ki mindenhova...
2010. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!