Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help, hátha ti ezt jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help, hátha ti ezt jobban értitek. Fogalmam sincs mit kéne csinálnom, vagy mi van most? (kicsit hosszú leszek)

Figyelt kérdés

van egy fiú akit nagyon szeretek, de nemtudom én közömbös vagyok e neki vagy, mit gondolhat.. sokszor van, hogy megölel és nem akar elengedni még sokáig, rengeteg olyan megjegyzést tesz, amiből aztán mindeki azt hiszi, hogy fel akar szedni. ha edzésen van és én figyelem, egyböl produkálni kezdi magát(aminek gyakran csúnya vége is lesz) és utána rögtön azt nézi, mit reagáltam. minden alkalmat megtalál hogy kettesben maradjunk... de semmi nem történik. nemrégiben némi zöld hatása alatt(amit egyszeri alkalommal pár baráttal próbáltunk ki) közöltem vele, hogy barátom te nekem nagyon bejössz. erre nem is reagált, a beszélgetést pedig folytattuk mintha mi se történt volna.

azóta se változott semmi, és már tényleg fogalmam sincs, hoyg akkor mi is van valójában:S tudnátok valami használhatót mondani?


2010. ápr. 15. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad.

Egyneműek vagytok?

2010. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tetszel neki,csak tutibiztosra akar menni.Menj oda hozzá,csókold meg,és hidd el,nem lesz ellenére.(Ahelyett hogy itt parázol..)

20/F

2010. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2010. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát vannak bizonytalan emberek, de azért ennyire!?

Amúgy ha bírod őt akkor még érdemes próbálkoznod, ha meg feladod hát megérdemli...

2010. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 31%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:21

mosthogy mondod, egyáltalán nem egyértelmü... eddig lányneműnek véltem magam, de kitudja...XD nade komolybol: tényleg lány vagyok.

2010. ápr. 15. 21:25
 7/7 anonim válasza:
Én simán lazán odasétálnák és megcsókolnám utána majd lép valamit!Felpofozni biztos nem fog:)
2010. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!