Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnöm mikor nyílik meg előttem, hogy nem lesz szégyellős?

Figyelt kérdés
Mármint nem az hogy meztelenül csak simán tangába meg melltartóba
2008. szept. 28. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerjük mi a kedvesedet?
2008. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem xD
2008. szept. 28. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban nem lehet megmondani,minden ember és minden kapcsolat más. Függ attól,hogy mióta vagytok együtt,és mennyire mélyült el a kapcsolatotok,hány éves a lány stb.
2008. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elég friss akkor a kapcsolat..Meg elég fiatalok lehettek. Mi nem ismerjük így nem tudhatjuk de adni kell egy kis időt neki..
2008. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerjük, akkor honnan tudjuk?
2008. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem nyílik meg elötted, akkor biztos még szemtelenül fiatalok vagytok és első kapcsolat :) Szerintem legyél vele türelmes és érezted vele, hogy imádod és nincs mit szégyelnie!
2008. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

amíg nem szégyelltem előtte a testemet,az kb 3-4 hónapba tellett,de sokat is mondogatta h szép cici,kemény popsi,,,,imádja,,,stb!

szal biztatnod kell meg szeretni,el kell érned h bízzon benned!

sok sikert:)

2008. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!