Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! A mackos, kisse pocakos vagy az izmos, szalkas fiukat kedvelitek jobban? Kort es indokot is legyszi.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tán meglepő, én sosem dobtam hátast egy szálkás kigyúrt hapsinak sem.

Szeretem, ha egy pasinak van válla, ha nem látszanak ki a csontjai, és arányos.

A pocak addig nem hátrány, míg nem lóg.

30 évesen ne nézzen ki ez miatt 40-nek...

Ha sportol valaki, az meglátszik rajta, a bőre feszesebb lesz, és jobban fog kinézni, azt értékelni szoktam én is, de szálkás pasi legalább annyira nem kéne, mint olyan, akink a bordái kilátszanak...

Viszont a társamat a belső tulajdonságai alapján választom meg, a külső ehhez vajmi kevés lenne... (L31)

2010. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
44%

egyértelmű h a mackós:D:D(L)

az "olyan " izmos pasikhoz még hozzájuk se lehet bújni...

de a mackós az olyan aaahw...:DL/14

2010. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

dekoratív egy olyan férfi, akinek jó teste van, de sajnos azok tudják is magukról. Ha a nő nem néz ki "fullosan", akkor meg se kaphat egy olyan embert. És pont ezért az ilyen férfiak beképzeltek, egoisták, és nem foglalkoznak egy nővel. Nem hallgatják meg a mondanivalóját. Tehát a külső nem minden. Számít, mert hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem. Nekem tetszettek mindig is a kicsit pocakos, erős alkatú férfiak.


Tisztelet a kivételnek :)))


3 hónapos baba 23 éves anyukája

2010. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Széles váll,pocak,szőrös mell,lábak és kezek!ez kell egy nőnek....a férfi kisugárzás!sötét haj,szép szemöldök...olyan alkat,ami mellett minden pillanatban biztonságban érzem magam!legyen az kövér magas,vagy éppen kicsit pluszsúlyos alacsonyabb...

A jól kimívelt izmos testet nem szeretem,olyan pasi rám se nézne de ha mégis szexre kerülne a sor,hát szégyelném a testem,amiért ilyen löttyedt pocakos és narancsbőrös vagyok:DDD (volt már rá példa h kimunkált testű hapsim volt..nem is szólt sok mindenről az a kapcsolat...volt 1-2 dugás de ennyi,valahogy belül nem hasonlítottunk).

A jelenlegi páromat kívül belül imádom..és állati férfiasnak tartom a pocakjával együtt!

2010. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
utolsó: 23L.
2010. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én szinte soha nem a külsőbe szerettem bele/tetszett meg. Volt olyan srác, akinek valamiért imádtam a hangját, ahogy beszélt, persze édes is volt, de nem igazán érdekelt a külseje. Volt ducibb szerelmem is, tök jó volt hozzábújni.

25L

2010. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én a vékony, de férfias pasikat szeretem. Nem baj ha van egy kis izom is rajta, de a nagyon izmos már nem jön be.

21l

2010. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mackós. Nem kövér, mackós. Lehet fölös kiló felőlem, de ne lógjon semmilye. Széles váll...Széles hát... Hasonlók.
2010. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

NA TUDTAM!


Ezt egy másik kérdésben is megírtam, hogy ez van! (Csak azt a kérdést valamiért törölték...)

_______________________ ___________________


A dagadt vs kigyúrt kérdésben a dagadtat válaszolják, de a valóságban viszont a kigyúrtat választják! :)

2010. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
... úgyhogy jobb, ha nem alapozol az ezen az oldalon kapott válaszokra!
2010. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!