Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van/mi lesz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van/mi lesz? Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy srác. 20éves. én 16. Jártam az öccsével 2éve 2hetet és így ismerkedtünk meg msn-en 1,5évig tök jó barátok voltunk. olyanokat mondott el, amiket senkinek. meg én is neki.. vígasztalt mikor szakítottam a pasimmal. aztán amikor a következővel is, akkor láttam,h örült neki. Babyzett, cicázott, meg minden ilyesmi. aztán nyáron találkoztunk végre személyesen is. tök jól elvoltunk. aztán volt egy buli. volt bennünk pici pia, és akkor végre lesmárolt:) és mondta, h milyen rég óta vágyott már erre, meg h sztem mér beszélgetett velem ennyit:P és akkor megigérte,h másnap reggel felhív. fel is hívott. aztán végül összejöttünk..:) mondta is, h szeret (úgy,h ültünk, és mondja, h szeretlek..mondtam már? mondom még nem. kérdezi h te? mondom én is. kérdezi bittos? mondom bittos. és kérdezem, h h? mondja naon. kérdezem, de h naon? mondja naon naon. és kérdem h de izé.. barátilag vagy..? és akkor mondja h nem. szerelmes vok beléd.. ^^)meg minden, meg majd lesz gyerekünk stb. nevük is megvannak:P aztán haza jöttem, mert én nem ott lakom. aztán beszélgettünk msnen. csomószor úgy volt, h talizunk, de mindig közbejött vmi. egyszer mondta, h tudja, h haragudni fogok rá, de nem tud feljönni, látta, h kezdek berágni, épp ezért felhívott. megbeszéltük. aztán már nincs nete. telefonon tartjuk a kapcsot. és egyszer tök furán éreztem magam.. úgy éreztem,h csak azért kellek neki, h legyen csaja...ezt mondtam is neki, h "egyik hawerom azt mondta, h.." és akkor tökre fel volt háborodva, h ez hülyeség meg h mér lenne az neki jó?

és előző héten feljött magától:) pedig előtte meg se volt beszélve. már útközben hívott, h rá érek-e. tök jól elvoltunk. elmesélte a fél gyerekkorát, mert arra sétáltunk, ahol gyerekkorában lakott.. meg mindig mondta telón is meg msnen meg élőben, h hiányzok/hiányoztam neki. meg csomószor, h "annyira szeretlek". úgy volt, h tegnap felhív. nem hívott. -_- ma felhívtam azzal, h ő keresett-e éjszaka (mer vki tényleg hivogatott) és mondta h nem -.- ok. és akkor elkezdett velem "beszélgetni" szal..:D kérdezgette h am mizus? meg hogy vagyok? meg ilyenek.. meg mondta, h tegnap este 8kor már elaludt és h bocs nem-e harakszok. mondtam h nem.... aztán ilyet szól, h mondhatok vmit,ha akarok. és akkor mondtam, h á csak ezért hívtalak... mondta h akkor majd beszélünk. mondtam h oké szia. ő is szia. lehet kicsit bunkóság volt ez részemről, de "kellett":P de mondogatja, h szeret, meg van amikor érzem is, h naon. csak hát nem tom... ez távkapcs. lehet, h én vagyok a túl aggodalmaskodó, de akkor is... olyan szar..:S tényleg szerethet? vagy vmi..?


2008. szept. 28. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah meg annyi, h minden barátját ismerem, és tudják ők is, h mivan. meg elv bírnak is engem. mer voltam velük így "bandázni" meg néha az a baja, h nem én mondom ki először, h szeretem. és ez neki szar..:S

kicsit hosszú lett.. de már nem bírtam. :P:D köszi előre a választ/válaszokat

2008. szept. 28. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, bonyolult 16 évesnek lenni, vedd lazán a dolgokat. Ha jó, más ne érdekeljen, ha nem jó, akkor meg még kevésbé érdekeljen.
2008. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos szeret... de tényleg ne aggódj ennyit ezen a kapcsolaton. Úgyis érezni fogod, ha inkább le kéne zárni (remélem nem lesz ilyen). csak hagyatkozz az érzéseidre. és legyél boldog, hiszen azzal vagy kapcsolatban, akit nagyon szeretsz...
2008. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) mondták már, meg tudom is, h túlreagálok néha dolgokat. és igen.. én naon szeretem ^^
2008. szept. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!