Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves csaj 15 éves pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves csaj 15 éves pasi? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 00:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen ok. Sztem a sex is.És köv kérdésedre a váalsz amit pár hét múlva teszel fel. Igen terhes vagy!Úgyhogy okosan
2010. ápr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
13 éves csaj? 15 éves pasi? Mikor fejeztétek be a gyerekkorotokat?
2010. ápr. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Járás ok, szex ha már hónapok óta együtt vagytok és a lány elmúlt 14,de 15-16 lenne az ideális,Bár ismerek 14 évest aki már nem volt szűz,de abból az egyik megbánta a másik kúrva lett.Szóval ehez érett fejnek kell lenni h. egy 13 éves szexeljen.Én 13 évesen még nem mertem volna lefeküdni senkivel, még ha szerelmes voltam akkor sem.De lehet ez ma már máshogy megy.
2010. ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább még csak lányka, és nem csaj, a másik meg csak fiúcska, abból is a kisebbik kiszerelés még... Szoval amit az első írt azzal egyetértek.
2010. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azaz hogy inkább a második :)
2010. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

13 éves csaj

15 éves PASI

Látjátok Őket magatok előtt?A CSAJT meg a PASIT?

Én egy iskolás kislányt,és egy fiatal srácot látok aki most lépett ki(?) a kistiniségből!

A fantáziálás o.k..Sőt ha fel vannak világosítva még jobb,de éppen ezért kellene tudniuk türelmesen kivárni azt ,amikor tényleg örömet szerezhetnek egymásnak!

2010. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Bazze szerintem itt nagyon nem a szexet kérdezte,hanem hogy nem gáz-e ha járnak! És nem,nem gáz..Viszont ha már itt tartunk a szex gáz lenne..Anyám,az a válaszoló aki még tanácsot is adott,meg hogy oké..Hát gratulálok neki;)-.-"
2010. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"mai srácok 10-12 éves korban kezdik. "

b*zd ki hol élsz????

És 13 vagyok és még nem h csak szűz de még "csókszűz"xD is.

2010. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 28%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:45


Te normális vagy? Pár év múlva talán már a 10 éven aluliaknak fogod ugyanezt a szöveget nyomni a "nem tehetünk semmi ilyenek a mai fiatalok" címszó alatt?

Tisztában vagyok vele, hogy segíteni kell a fiatalokat a felvilágosításban, és felkészíteni őket a nemi életre, de itt az egészséges lelki fejlődésről is szó van. Nem hiszem hogy a 11 éves korában szüzességét vesztő ismerősöd nem tenné másképp ha idősebb lesz.

Járjanak ha akarnak, legyenek boldogok, de én nem azért adnék "gyerek" kezébe óvszert hogy használja, hanem azért hogy emlékeztesse a helyes lépésre, és következetes legyen.

2010. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-15 14:10 -nek igaza van!

1. Nem a szexre gondoltam!

2. Nagyon nem rólam van szó, jó pár évvel idősebb vagyok náluk, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

2010. ápr. 20. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!