Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer csókolózott mással akkor később is megteszi?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve járok a barátnőmmel de szeptember óta rémálommá vált a kapcsolatunk, ugyanis koleszos lett én pedig melózok ezerrel...eddíg nem voltam féltékeny soha máskor is ment már nélkülem buliba ide oda de nemrég bevallotta hogy csókolózott egy sráccal Én megbocsájtottam de azér a tüske ott a szememben...Aszonta megbánta és hogy szeret engem Én szeretem őt de nemtom hogy bízhatok e benne ezek után Nem akarom elveszíteni


légyszi írjatok valami okosat


2008. szept. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

fú:S hát nem tudom... én lány vagyok, és nem tenném meg ezt a barátommal... ha nemjelent semmit, nem smárolok, ha meg jelent vmit egy másik ember...akkor azt először a párommal közölném, mert tisztelem és szeretem annyira, h ezt megtegyem...max utána smárolnék mással, miután Vele ezt megbeszéltem... én félnék, h újra megtörténik....de hálaég' én még nem voltam ilyen helyzetben...

beszéld meg ezt vele teljesen őszintén... mondd el mit érzel, amellett h megbocsátottál... ha vagytok olyan kapcsolatban, h ezt így meglehet oldani tisztességesen, úgy, h mki megtudja azt, amit szeretne, sztem még mehet a dolog

jelenleg ennyi okosat tudok mondani

remélem jóra fordulnak a dolgok, sok sikert

2008. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én sem tenném a barátommal ezt, és ha fiu lennék nekem is tüske lenne a szivembe, szerintem keress magadnak más lányt, én már nem biznék benne, mert ha egyszer megteszi többször is föleg ha távol vagytok egymástol, máskülönben nem értem mért mondta el ??? Lelkiismeret ?
2008. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!