Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valki akaratos, hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valki akaratos, hisztis, parancsolgatós és ez miatt szakítanak vele, akkor a következő kapcsolatban is ilyen lesz az illető?

Figyelt kérdés
Az ilyenek mennyire tudnak tanulni a hibájukból?
2016. jún. 17. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk én kompromisszumkész szoktam lenni szinte mindig, s megegyezek az illetővel, hogy ok, most ezt csináljuk, de elvárom, hogy hamarosan azt, amit én akarok.
2016. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ilyen embereknek általában a béka feneke alatt van az EQ-ja, illetve nem tanulták meg soha a normális konfliktuskezelést, így kétlem, hogy ebből tanulni tudnának.. Nagyon ritkán láttam ilyet, de ott is kb a 10. ugyanolyan szakításnál gondolkozott csak el az illető, hogy esetleg vele lehet a baj.


Maximum ha végre felmérik, hogy bennük van a hiba és szakemberhez fordulnak, akarnak és tesznek is a változásért. Önmagában 1-2 élettől való pofon nem szokott elég lenni.

2016. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyai nagymamám mai napig ilyen, de nagyapámnak volt hova elvonulni, ott volt egy hatalmas kert...
2016. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesóm régen mindig azt mondta: Aki hülye az is marad. :D

Persze ez nem igaz, hiszen változnak az emberek, és tanulnak a hibáikból. Illetve változHATnak és tanulHATnak a hibáikból. Ez nagyon egyéni. Ismerek olyan lányt is aki alapból hisztis és el se tudom képzelni róla hogy valaha más lesz. viszont lehet valaki normálisnak tűnik, de pár hét/hónap együttélés után derül ki hogy elviselhetetlen.

Személyes véleményem hogy a nagyszájúságot és a hisztisséget felnőtt korban már kevesen hagyják el.

2016. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem partnerfüggő. Én is hisztis típus vagyok. De vannak emberek, akikkel nem vagyok az, mert egy húron pendülünk és kb ugyanúgy csinálnának mindent, mint én, így nem hisztizek, mert nincs min. :)

Sajnos én sem eszerint választottam párt, így hisztisebb vagyok a párommal, mint amennyire szeretnék hisztis lenni.

Mert bárki bármit is gondol, az ember nem szeret hisztizni. Csak azt sem akarja, hogy ne úgy legyen, ahogy ő szeretné. :)

2016. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Exem (férfi) kb. fél éve mondta, hogy nem érti, miért jut ugyanoda minden párkapcsolata, miért lesznek mindennaposak a veszekedések.

Érdekes, nekem a szakítás óta harmonikus kapcsolatom lett, szóval valószínűleg a hiba az ő készülékében lehet...

2016. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idovel kibukik ujra,kiveve ha tanul a hibaibol es nagyon meg szeretne valtozni,de ez ritka.
2016. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha el lett neki mondva a dolog, vagy ő magától felismeri a hibáját, és belátja, hogy van, amit nem csinál jól, akkor képes megváltozni, ha akar. De ahogy én a környezetemben észrevettem, csak kevesen látják be, hogy hibáztak, és még kevesebben képesek változni. Én magam is olyan lány voltam, aki elől elmenekültek a pasik, bizonyos nem pozitív tulajdonságaim miatt, de változtattam. Azóta boldog párkapcsolatom van.
2016. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én például túl odaadó, kedves voltam, persze mindig eldobtak, a mostani kapcsolatomban jöttem rá hogy ez nem vezet jóra és megváltoztam. Pár kapcsolatom fuccsba ment emiatt.
2016. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg úgy gondolja, hogy ez a viselkedés valahol, valakinél még működhet, addig igen.
2016. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!