Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem élvezem a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet igazán?

Figyelt kérdés
Eddig 5 fiúval voltam, de egyikkel sem élveztem a szexet, pedig szerintem nem voltak bénák, sőt jól csinálták. De aktus közben mindig arra vártam, hogy legyen már vége... A nyalást sem élvezem, pedig azt is jól csinálták, de valamiért nem esik jól, nem izgulok fel tőle. Sosem mentem még el fiú által, csak úgy, ha magamnak izgattam a csiklómat, hüvelyi orgazmusom soha semmilyen formában nem volt. Pedig amikor egyedül vagyok, szoktam néha kívánni a szexet/gondolni rá, viszont amikor lehetőségem is van szexelni, akkor nem akarom annyira, nagyon nehezen lazulok el, van, hogy fejben máshol járok. 20/L
2016. jún. 13. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarom annyira, nagyon nehezen lazulok el, van, hogy fejben máshol járok."


Meg is válaszoltad a kérdésed.

2016. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet, 25 éves fejjel kezdek lemondani arról, hogy élvezzem. Ki kell deríteni, hogy mi van a háttérben, mert az, hogy próbálj ellazulni, nem megoldás a problémára. Trauma, szigorú vallásos neveltetés, ezek jutottak hirtelen eszembe, de bármi lehet.
2016. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hogyan lazuljak el és zárjak ki minden mást?
2016. jún. 13. 18:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Szigorú vallásos neveltetésben nem volt részem, traumáról sem tudok, max. annyi, hogy egyszer kiskoromban láttam a szüleimet szexelni, de annak nem hiszem, hogy köze lehet ehhez. Elég korán kezdtem szexuális életet élni, talán az..
2016. jún. 13. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyire korán? Talán ott kezdődik a probléma, hogyha nem érezted azt a bizonyos pillanatot, hog kívánod a szexet, akkor miért feküdtetek le? Ez mindkét félen múlik. Nem csoda, hogyha az első, vagy akár második is rossz élményként maradt meg benned, nem tudsz ellazulni, és kellemetlen az egész.
2016. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alig voltam 14 éves és az első barátommal történt meg. Kívántam a szexet, de inkább kíváncsiságból tettem meg, nem azért, mert annyira halálosan szerelmes lettem volna.
2016. jún. 13. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ellazulás... először is ne görcsölj rá arra, hogy na most el kell lazulnod, mert így nem fog menni. Szerintem érezned kell azt, hogy megbízol a partnerben, és nyugodtan mondd meg, hogy ha valamit "nem jól" csinál, első alkalommal teljesen természetes, hogy nem tudja mi a legjobb neked, te vezesd rá. Az sem mindegy, hogy a pasi az ismerkedés után mennyivel akarta a szexet?
2016. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátaiddal lehet nem voltál még elég ideje együtt, hogy annyira ellazulj, hogy már észre se vedd. Lehet csak azt hiszed, hogy már van köztetek kapocs és nem tabu semmi, közben meg tudat alatt görcsölsz mikor vele vagy...
2016. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hű, kb mintha én írtam volna, csak én végülis élvezem, kellemes, de semmi extra.. Elmenni nem tudo még úgy se, ha magamhoz nyúlok közben. Meg én csak 3 pasival próbáltam, de ugyanez a gondom, máshol járok, és nem tudom csak úgy átadni magam az érzésnek. Én kezdem feladni, hogy valaha sikerül elélveznem :/

22L

2016. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kíváncsicska ***** válasza:
Lesz az a pasi akivel el tudsz lazulni.A megfelelő partner,megfelelő körülmények között csodára képes
2016. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!