Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nektek bejönne egy 178...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek bejönne egy 178 magas 67 kilós csaj? Nem vagyok vastag de azért van rajtam mit fogni.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert van 1 barátnőm aki igencsak anorexiás kinézetű 176 centijéhez 49 kiló és buliba úgy tapadnak rá a pasik mint más talpára a tengerparti homok. Amúgy én jól érzem magam a bőrömben csak kíváncsi lennék más véleményére is.
2010. ápr. 11. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

jobban bejönnek a pasiknak a vékonyabb lányok, hiába mondják,hogy jó ha van mit fogni.

ez csak duma.

2010. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

látnálak képen,lehet h tetszenél

így fogalmam sincs

2010. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nos meglepetésként ért az h az egyik kérdésnél megtaláltam az adatlapom linkjét...
2010. ápr. 11. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
melyik vagy te ott?:D
2010. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy megtaláltad az adatlapod linkjét? Amúgy szerintem neked sokkal jobb az alakod, mint a bnődnek! Igaz látatlanba mondom, de sokkal szebb egy igazi nőies idomokkal rendelkező nő, mint egy piszkafa! Én 175 cm vagyok, és 68 kg. Egyáltalán nem akarok vékonyabb lenni. Lehet csak a te hozzáállásodon kellene változtatni, vagy az öltözködéseden. Úgyhogy fel a fejjel, tuti, hogy csinos vagy!
2010. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van 1 kérdés h milyen csajok jönnek be nektek vagy valami ilyesmi a kérdés címe. na azt nézegettem láttam a linkeket és egyszercsak az én adatlapom nyílt meg... nem gyengén meglepődtem... öltözködésemmel szerintem nincs gond. hétköznapokon farmer, felső, cipő. hozzáállásom pedig a bulis dolgokhoz sztem normális mivel ált olyan kérdést kapok h "d*gunk?" meg persze a szokásos duma h "érted megváltoznék..." na a lényeg h buliban nem igazán szeretek ismerkedni. a bnőmet csak azért írtam mert furcsállom h ilyen ritka sovány és mégis. igaz nagy r*banc is... mielőtt jönnének a kommentek h milyen bnő vagyok h ilyet írok róla nos csak buliba szoktunk találkozni mert 1 társaságban vagyunk.
2010. ápr. 11. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor nem veled van a baj! Minden pasi tudja, hogy egy r.ingyó és ezt ki is használják. Te meg nem d.ugsz minden jöttmenttel. Mégis felrakták az adatlapod ide, mert valakinek az olyan csaj jön be, mint te!:)
2010. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele én 173cm és 50kg vagyok de a bnőmre aki csontsovány jobban tapadnak a pasik nem mintha zavarna csak fura mert nemtudom mit lehet élvezni azon hogy sex közben nyomkodnak a csontjai mind1

szerintem tökéletes súlyban vagy és megne próbálj fogyni (:

2010. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem akarok fogyni. ez eszembe sem jutott... nem akarok én piszkafa lenni :)
2010. ápr. 11. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Bejönne hát, annak már a talpai sem 36-os méretűek! 🥰🥰🥰
2023. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!