Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tud kinézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tud kinézni egy 182 cm magas csaj?

Figyelt kérdés
ismerek egyet nagyon jó fej ki is jövunk meg minden , magasságunk egyforma , de nálam ok a magasságom de a csaj az mégis csak magas csajnak nem ? amugy nem csonsovány normális az alakja , szerintetek 23/L
2010. aug. 22. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem , nekem bejönnek a magas lányok, mert én is eléggé magas 2m vagyok:)


Ha nincs pasija mondd h dobjon nekem privit:D

2010. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most akkor te L vagy F?
2010. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja basszus de elírtam persze hogy fiú vagyok, csak a lányra gondoltam mikor írtam ki :D
2010. aug. 22. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:

:D


amúgy ha jól kijöttök, miért zavar, hogy hány cm?

amíg nem kell kisszékre állnod egy csókhoz, nincs baj

2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 andimama ***** válasza:

én is 182 vagyok :) remélem elfogadható a kinézetem is. szokták mondani (remélem nem csak udvariasságból) hogy jól nézek ki :)

32/L

2010. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát láttam én már akkor csajt, mint én magam (187 centi vagyok), és olyan bitang gyönyörű volt, hogy csak na...


FS

2010. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg azt mondta szomszéd csajszli apukája, hogy csak az alacsony csajok lehetnek aranyosak:S nem igaz! :D a szomszéd lány 179 cm magas, vékonyka, és tök édes dereka van, keskeny válla, meg cuki cickói :D és nem széles, vagy dagadt, attól lesz valaki nagydarab. magasan is lehet valaki vékonyka és édes :D
2010. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis mi a lóheretökömrácalmásbivalypusztáért ne nézhetne már ki jól??? Honnan a fenéből veszitek ezeket a szabályokat, hogy ki milyen lehet, és milyen nem?? Nincs olyan, hogy túl magas, ekkorára nőtt, kész. Ha meg ismered, akkor meg mégiscsak tudod, hogy hogy néz ki, meg hogy tetszik-e, nem? -______-
2010. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na jo de se magassrjut nem tud hordani meg nem is tudom , nem olyan pici törékeny igy már , olyan olyan magas
2010. aug. 22. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem a magasságot amúgy be lehet tudni a hosszú lábaknak, amik ha vékonyak, és szépek, akkor igazán nem lehet hátrány :D ha meg a derekad is vékony hozzá, szépek a karjaid, és helyes cicid van, akkor már igazán cukorfalat lehetsz. az valóbannemjó ha valaki nagyon kövér a magasság mellett, mert az előttem válaszolók egyike jól mondta, az néz ki nagydarabnak :/ az se hátrány, ha valakinek az arca szép, vékony, és a szemöldökei is aranyos vékonykák :D egyszerűen a magascsajok sokkal édesebbek is tudnak lenni, mint az alacsonyok. én személy szerint sz*rok az "alacsony lányok lehetnek csak cukik" kijelentésre... marhaság :D
2010. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!