Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz, ha egyszer úgyse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz, ha egyszer úgyse lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit "messziről" ismerek, és tudom, hogy párkapcsolatban él, mégis hosszan és feltűnően néz engem, amikor összefutunk az egyetemen. Elég gyakran "találkozunk", és már szinte zavaró a nézése, a legrosszabb viszont az, hogy nem tudok vele mit kezdeni...

Tehát: nem tudom, mire véljem ezt, hiszen iwiw szerint boldog a párkapcsolata (fotók alapján, stb.), és úgy tudom, tartós is (nem tegnap jöttek össze a barátnőjével, az biztos...).

Szóval: a kérdésem csak az lenne, hogy vajon milyen oka lehet vkinek a "nézésre" a "tetszésen" kívül?

(Megelőzöm a hülye válaszokat: nem vagyok ronda - úgyhogy biztosan nem azért bámul, mert ilyet még nem látott...)


2008. szept. 25. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl kihívónak talál?

Egyébként ne foglalkozz vele. De, ha akarsz, rákérdezhetsz.

2008. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen? :S Biztos nem a "suli"ban? Egy férfi amikor megnéz egy nőt akkor általában levetkőzteti gondolatban. Attól, hogy barátnője van még nem fogja ezt a szokását abbahagyni, még akkor sem ha szereti. Valószínűleg tetszel neki.
2008. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Túl kihívónak biztos, hogy nem találhat, mivel szolidan öltözködöm, és a viselkedésem se harsány.

Nem "suli"-ban, hanem egyetemen - bár az igaz, hogy a viselkedése középiskolás hangulatot idéz... :)

2008. szept. 26. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy éppen azért tetszel neki mert nem vagy kihívó és harsány! Régi barátnőm kihívó volt, olyan "plázacicás",

ennél nem is volt több "előnyös" tulajdonsága.

A jelenlegi teljesen más; szolíd elegancia jellemzi az öltözködését,visszafogott, nem kihívó a viselkedése. Ennek ellenére nekem sokkal jobban tetszik, mint az előző! Ez csak az én szubjektív véleményem és nem is azt jelenti, hogy cserélgetem a partnereimet. A régivel több évig voltunk együtt, a jelenlegivel csak egy éve, de remélem, hogy ez így is fog maradni!

2008. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a legutolsó választ is! ... Nos, ennek a fiúnak a jelenlegi barátnője se kirívó jelenség (tehát, nagyjából velem "egy kategória" mind külsejét, mind stílusát tekintve), így nem arról van szó, hogy most egy egészen más típust keresne...

Tényleg "csak" az zavar, hogy sokszor néz engem, pedig (elvileg) boldog a magánélete. Ez esetben viszont miért kell megbámulnia minden alkalommal? Ha én párkapcsolatban élnék, nem tennék ilyet.

2008. szept. 26. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!