Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagynom kéne őt? Vagy mégsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne őt? Vagy mégsem? A barátok vagy a szerelem a fontosabb? :\

Figyelt kérdés
A volt barátomról van szó.1 és 2hónap-ig voltunk együtt.A barátnőim nagyon utálják mert megalázott,néha kaptam egy két pofont,annyira féltékeny volt,hogy még a telefont sem vehettem fel ismeretlen számnak..nem festhettem magam ha ő úgy akarta..Én persze mindent úgy csináltam mert imádtam vele lenni meg mert imádtuk egymást és engem nem érdekelt ha nem lehetettem kifestve,ha tudtam ,hogy ő van nekem.Az utóbbi 2hónapban állandóan könyörögtem neki,hogy ne hagyjon el egy rossz kis beszólásomért,miközben kiderült,hogy neki volt egy külön msn-je az olyan csajoknak akiknek ha szól már ott is vannak nála..nem köszönhettem vissza a fiú ismerőseimnek meg már pár dolog :S de én akkor is élveztem,hogy vele vagyok mert nagyon szerettem meg amikor vele voltam tényleg boldog voltam.De a barátnőim más szemmel nézik,ha vele vagyok nem szólnak hozzám..próbálnak lenézni..szidnak mert Vele vagyok. Most nem vagyunk együtt a barátommal már 2hete de ez a 2hét kész szenvedés :S A barátnőkkel tök jól elvagyok,ahogy tudják nem vagyok vele. Tegnap találkoztunk,hogy megbeszéljük és megbeszéltük,hogy újra megpróbáljuk de változtatni fog magán.Szeretnék vele újra összejönni..de tudom,akkor nem lesznek barátnőim..és a családom sem díjazná a pofonok miatt..nem tudom mi a teendő :( Lehet nem igazi barátok,tudom én is. De velük vagyok már harmadik éve folyamatosan,és nem akarom őket elveszíteni,de a barátomat sem :\Mit csináljak hogy mindenhogy jó legyen?:( Nem lehet beszélni a barátnőkkel,hogy ne szóljanak bele kivel vagyok mert utálják a barátomat és azt hiszik én is olyan vagyok,vagy nem tudom mit hisznek:\ Mit kéne tennem? A barátokat hagyjam vagy a barátomat?:\
2010. ápr. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem a srácot hagyjad. Azok után amiket leírtál biztos vagyok benne h én is így cselekednék. Nyilvánvaló hogy a barátaid csak jót akarnak neked. Nem elkeserítésképpen, de én majdnem 1 éve szakítottam a barátommal, és még mindig rossz nélküle. De beláttam, hogy ez így jobb lesz mindkettőnknek. Szerintem neked is ezt kéne tenned. Egy idő után úgyis találsz valakit akivel ugyanígy jól érezheted magad, de nem is terrorizál!!!
2010. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam meg neki?:\ Mit mondjak, bocsi de meggondoltam magam? :S Áhh..azt mondta,ma hívni fog, még nem hívott..mégis mit mondjak neki?:\ Hogy viselkedjek?:\ Nem akarom elveszíteni,de mégis muszáj..:(:(
2010. ápr. 11. 10:29
 3/6 anonim válasza:
Mégis, hogy lehettél vele boldog, ha megütött, terrorizált, megalázott? Semmiképp ne menj vissza hozzá, egy ilyen kapcsolatban elveszik az összes önbecsülésedet. És ne számíts arra, hogy megváltozik, miért tenné, ha Te elviseled így? Esetleg a családodban is vannak ilyen agresszív emberek, vagy miért hiszed azt, hogy normális dolog eltűrni az ilyesmit? Próbálj meg azokhoz az emberekhez ragaszkodni, akiknek fontos vagy, a barátod sajnos nem ilyen.
2010. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ha meg most lerázom,biztos hogy áh tegnap is annyira jó volt vele :s tudom hogy szeret..csak hülye néha..:\ de akkor őt fogom hagyni..csak félek,hogy megfenyeget-_-..:S

majd írok,hogy mi történt :\

2010. ápr. 11. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy nem szeretnéd mégegyszer átélni azt, amit csinált veled. Hiába ígérgeti, hogy megváltozik, mondd meg neki, hogy már döntöttél, és a döntésedet nem fogod megváltoztatni. Nehéz beszélgetés lesz, de szerintem mindenki ezt tenné. Sok sikert! Írd majd meg, hogy mi volt. Szia
2010. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából,azt történt,hogy a barátnőimet már nem érdekelte vele vagyok e vagy sem..:D Ő is megmaradt és a barátnőim is :) Remélem már minden rendben lesz, már csak a családdal kell szembeszállnom :D köszönöm a segítséget:)
2010. ápr. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!