Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedik egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy pasi azzal a lannyal szembe kit birtokolni akar?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
őrült féltékeny, és mindig azt akarja, hogy vele foglalkozzona lány...
2010. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kisajátít. Nem hagyja hogy egyedül menj el mással, még a csajokkal sem, és ha vmi ismerőssel összefutsz, egyből balhét csinál.
2010. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Féltékenykedik, mindentől eltiltja, miközben ő maga vígan jár egyedül bulizni, megszabja, mit vegyen fel stb.
2010. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Extrém esetben öngyilkossággal fenyegetőzik, leépíti az önbizalmát, bűntudatot kelt.
2010. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nem árt mondogatni, hogy mindezt érted teszem, vigyázok rád, én tudom jobban, hogy mit akarsz...
2010. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugy eretm ha nem szerelmet akar tole hanem csak egyszeruen birtokolni akarja...hogyan viselkedik?
2010. ápr. 10. 21:38
 7/9 A kérdező kommentje:
ja es mert tesz ilyet?
2010. ápr. 10. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Például hogy ne jöjjön rá a lány, hogy jobbat érdemel a pasinál vagy az ilyen kapcsolatnál.
2010. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan mint a volt barátom..

Ha már egy fiúi ismerősömmel dumáltam,akár neten,vagy élőben.Már nekem esett és elkezdett kérdezgetni,hogy mi van köztünk,honnét ismerem,mióta stb. Ha már meséltem valamit amit egy fiú ismerősömtől hallottam,vagy valami más. Akkor féltékeny volt,de úgy állította be,hogy én vagyok a féltékeny. Mindenért engem hibáztatott.. Mindig azzal fenyegetett,hogy szakít velem stb.Meg mikor már szó nélkül hagytam ezt az egészet,akkor azzal próbált "büntetni",hogy féltékennyé tesz,és nem szól hozzám,vagy ha mégis akkor flegmáskodik velem.-.- De ő mikor direkt azt mesélgette,hogy hány jó csajszit látott,meg leállt velük beszélgetni,meg játszotta nekik a májert. Na az nem volt baj,és én ne legyek féltékeny.. Végül megfogtam és kidobtam a francba. Szórakozzon mással..

2011. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!