Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Továbbiakért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Továbbiakért kattints. ;)

Figyelt kérdés
Van egy csaj, elvileg 1hónapja járunk. Én vagyok az első pasija, eddig 1 randink volt, az anyjáék nem tudnak rólam... Érdekes a csaj "művészlélek", semmi jelét nem adja, hogy érezne valamit.. max a szájra puszi. És már nagyon unom h nincs semmi mit tehetek?(18/18)
2010. ápr. 10. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után mit vártál? pláne ha Te vagy az első pasija.. amugy amit tehetsz: próbálsz gyakrabban találkozni vele..
2010. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most rosszul fog esni, de szerintem felejtős a csaj :S

18 évesek vagytok. 1 hónapja jártok, 1szer találkoztatok. Gondolom akkor nem is nagyon tudtok miről beszélni, ha olyan "művészlélek" a csaj. Vagy igen?

2010. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap - 1 randi

ez járás??? nanee

ne pazarold az idődet

2010. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hehe. 1 randi volt de már jártok?

éredkes.

2010. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
őő azt elfelejtettem h 1osztályba járunk:D
2010. ápr. 10. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Héééé nem bántani a művészlelkeket :p Na igen....ők...furcsák, általában gátlásosak, érzékenyek,ha megbántod őket flegmák és más szemmel látják a világot. Az ilyen csajoknak romantikus vagyis legalábbis odafigyelő pasi kell. Légy türelmes vele..és ami a randikat illeti: NE ÉRD BE AZZAL? HOGY A SULIBAN MINDEN NAP TALÁLKOZTOK, légy KREATÍV, híd el kiállításokra, ők értékelik a művészetet, neked meg jól fog esni, ha látod a mosolyt, ami miattad van..és lehet majd megjutalmaz egy csókkal is :)



Sok sikert :D



jahm és kíváncsi lennék a dolgok alakulására :)

2010. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-? *hívd


ennyi hiba egy ilyen kicsi szövegben...ööö....siettem :D

2010. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanilyen helyzetben voltam nem vagyok müvészlélek

de ö volt az elsö komoly barátom.szerettem nagyon ugyéreztem de mikor ösezjöttünk oylan semleges volt az egész mintha már nemis érdekelne.tudom nemigy volt de mi is egy osztályba jártunk éshát suliban olyan volt mintha nem is járnánk eléggé bátortalan voltam nem mertem megcsokolni ilyenek aztán pár tali után már szájra puszi azvolt deh nemtom xD lehet nem szerettem igazán és ezért nem mertem többet.viszont mikor ugyvolt h már szakitunk akkor sirtam és akkor éreztem ugy hogy szeretem.furcsami.xDDD ha most törénne ez velem igy ezzel a fiuval azota eltelt egy év lasan.szal nem vagyok azota tapasztaltabb de sokat változtam lehet hogy bátrabb lennék.xD namind1 16L pest:)

2010. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Adj msnt és kiderül:D
2010. ápr. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!