Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem soha, semmi? Kattints a bővebb infóért.

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, már legalább 3 éve nincs barátnőm. Azelőtt sem volt túl sok (2 db), és azok sem voltak valami hosszú életűek. Nem vagyok valami hű de jóképű, inkább mondanám magam átlagosnak.. Bulizgatni is eljárok néha, nem ülök mindig itthon. Élőben sem nagyon ment az ismerkedés, facebookon is próbálkoztam egy két csajnál, de az sem igazán vált be. Egyszerűen nem tudom, mi lehet a gáz velem. Sokszor érzem magányosnak magam, nincs kivel megbeszélni a dolgaimat/gondjaimat, és sokszor érzem, hogy ez nem is fog változni a közeljövőben. A körülöttem lévők közül is szinte mindenkinek van párja, csak én vagyok ilyen szánalom. Talán túlságosan erősen vágyom a szerelemre/szeretetre.. Szerintetek mit kellene tennem?
2011. ápr. 9. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Pròbàlkozz sokat és hajrà sikerülni fog!
2011. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Szeresd magad. Véletlenül se nevezd magad szánalomnak. Az, hogy értékes ember vagy-e, nem annak a függvénye, hogy van-e társad.


2. Ha azokban a körökben, ahol eddig mozogtál, nem sikerült ismerkedni, párt találni, próbálj eljárni máshová, más helyekre, és emberek közé.

2011. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16976..


Olvasd végig alatta az ÖSSZES hozzászólást!

2011. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!