Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves lány nézte ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lány nézte ki magának a férjemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem 33 éves, én 30. A lány nagyon nyomul, írogat neki, hívogatja. A férjem állítja, hogy ő nem akar semmit a lánytól, de mégis válaszolgat neki. Hogyan tudom elejét venni annak,hogy megcsaljon? Van valami jó ötletetek?
2008. szept. 25. 11:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenikinek. A lány nem barátkozni akar, legalábbis nem a szó tényleges értelmében, ez tuti. Én mondtam a férjemnek, ha menni akar, elengedem, tessék, de nem fogom végigasszisztálni a kis kalandját vagy mittudoménmit. Ő tartja magát ahhoz, hogy ő nem akar semmit a lánytól, és nem akarja emiatt szétzúzni a házasságunkat. Majd meglátjuk. De mostmár tudja, hogy én mit érzek, a többi rajta áll.
2008. szept. 26. 06:56
 12/13 anonim ***** válasza:

A 6. és 7. válaszolónak teljes mértékben igaza van!

Nem kell egy SMS miatt azonnal megcsalásra, válásra gondolni! Ha valakinek egy SMS-ről, e-mail-ről vagy akár egy IWIW-es jelölésről a megcsalás jut azonnal eszébe akkor ott már eleve problémák vannak, aminek nem az az a néhány üzenet az oka! Én is szóba állok 18-20 éves (hozzám/43/ képest) "gyereklányokkal" (pl.: bolti eladó,pénztáros stb.)és más nőkkel is (szomszéd felesége, elvált szomszédasszony, kollégák felesége stb.) anélkül, hogy bármit is akarnék tőlük!

Bocs' de ez a véleményem!

2008. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kösöznöm, örülök, hogy férfiak is válaszolnak. De nem egy sms és nem egy hívás volt...és gondolom, ha én tennék ilyet a férjem nem hiszem, hogy örülne neki. Bár a másik felet meghallgatva alaposabban át tudom gondolni a dolgokat. Még egyszer köszi.
2008. szept. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!