Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves lány nézte ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lány nézte ki magának a férjemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem 33 éves, én 30. A lány nagyon nyomul, írogat neki, hívogatja. A férjem állítja, hogy ő nem akar semmit a lánytól, de mégis válaszolgat neki. Hogyan tudom elejét venni annak,hogy megcsaljon? Van valami jó ötletetek?
2008. szept. 25. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki h a férjed jó pasi, elejét venni nem tudod, max h megbízol benne és megadsz neki mindent, h ne legyen miért félremennie.
2008. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek nekem nem voltakilyen problémáim,vagyis nem tudok róla. Én amúgy elgondolkodtam ezen annak idejénmert nagyon féltékeny típus vagyok azaz voltam. Én szemrebbenés nélkül lecsapnám a csajt. De ha a férjed azt mondja,hogy nem akar tőle semmit,akkor mond azt neki,hogy hagy nézzem már meg hogy mit írt a hölgyike és azt is szeretném látni,hogy mit vlaszolsz neki. Akkor majd meglátod mit reagál erre. Puszi:)
2008. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem érdekli akkor minek válaszol neki?

Ha egyértelműen le akarná állítani már nem telefonálgatna.

Ezt a párodnak kell elintéznie nem neked!

És honnan tudta meg a telefonszámát v.honnan ismeri?

Cseréljen telefonszámot esetleg.

Nem azért ,mert 18 éves,de ha meg akar csalni akkor megcsal.Neki kellene megszakítani minden kapcsolatot vele,ha a házassága a fontosabb.

Én 1x tapasztalnám ezt,hogy nem vakarja le és még válaszol is neki,azt hiszem nem tenné zsebre amit kapna...

2008. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azt hiszem igazatok van. Ha tényleg nem akar tőle semmit, akkor fejezzen be vele mindennemű kapcsolatot! Most majd kiderül, hogy mennyit ér a házasságunk és mennyit érek neki én.
2008. szept. 25. 12:29
 5/13 anonim ***** válasza:
hät 2 dolog engem is éRdekelne.egyältalän hogy honnan van meg a férjed szäma nkei..?gondolom ö adta meg hiszen ha smsezgetéSek vannak..hiszen ha mästol kapta volna meg a csaj,akkor max annyi lenne hogy ir a férjednek akärmit,és a férjed meg vissza hogy honnan tudja a szämät,és hogy ne irogasson neki hisz nem is ismeri...de ha smsezgetnek tartasd nyitva a szemed..sajnos!:(
2008. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismerik egymást a melóhelyről, a nyáron ott dolgozott a csaj.
2008. szept. 25. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hasonló szitu volt nálunk is,majdnem rá ment a házasságunk.a férjem is állitoza csak munkatárs,csak haver.mikor lebuktak az sms,eimail-nél akkor még én voltam a köcsög.na én elkaptam a csajt felvilágositottam hogy mi házasok vagyunk meg hogy kicsi gyerek is van,a férjemnek megmondtam válok és költözök,sirva könyörgöt hogy ne hagyam el.figyelj oda,szoritok légy határozott!!!irj hogy mi a helyzet.pusz
2008. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de én is ismerek pár csajt a barátnőm mellett és annak ellenére hogy nem szeretnék tölük semmit szoktam velük beszélgetni... most ha van egy barátnőm szakítsak meg minden kapcsolatot más nőnemű lényekkel ? hát nem fogok ...

Férjed azér válaszolgat neki mert lehet hogy érdekesnek tartja vagy jóbarátok lettek a munka alatt... És azért is mert bunkóság az hogy keresnek akkor ne válaszolj....

Én nem engedném a barátnőmnek azt hogy eltiltson ilyen ismerősöktől...

inkább örülök hogy sikerült egy olyan nőt találni aki megbizik bennem és én is meg tudok benne bizni ...

2008. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem lévőnek, az én párom sem szereti, ha beleszólok az ilyen dolgokba. elfogadom, hogy a munkája miatt buknak rá a 13-14 (igen, 13-14!!!) éves kislányok, és elfogadom.nagyon szeretem,de sosem jutnék oda, hogy megnézzem az smseit. úgy vagyok vele, ha neki egy olyan lány kell, aki miatt börtönt is kaphat, nem pedig ÉN, akkor menjen:) vagyok annyira jó, hogy találok jobb pasit, akármennyire is szeretem, és sokat kűzdök érte! ha nem lennétek házasok, mondanám, hogy a férfinek mindig szügsége van egy kis térre, de úgy gonolom, mivel nem így van, hogy azért nem igazán kellene hosszú távon beszélgetnie a 18 éves lánnyal. Mondd meg neki, hogy azt gondolod, hogy válaszoljon neki nyugodtan, de ha valami komolyabbat akar, mondja meg hogy családja van! ha meg nem tartja magát ehhez, kezdhetsz balhézni. Az mindig bejön :D ;)
2008. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem egyszerű barátság, hiszen "nagyon nyomul". Nem hiszem, hogy a kérdés írója retardált. Tehát én a következőt javaslom: mondd el a férjednek (nem szemrehányóan!), hogy neked ez nagyon rosszul esik és elveszi az önbizalmadat. Ha fontos vagy neki, tenni fog és megmondja a lánynak, hogy szálljon le róla. Kitartás!
2008. szept. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!