Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy pár nappal ezelőtt, megismerkedtem egy csajjal akivel egy szakra járunk. Már kiszúrtam vagy két hete és volt időm arra, hogy kicsit utánnanézzek. Aztán pár nappal ezelőtt megismerkedtünk.Nagyon jól el is beszélgettünk meg minden, pedig amolyan visszahúzódónak ismerik. Később be is jelöltem az egyik portálon ismerősnek, vissza is jelölt, és ekkor szembesültem egy furcsa bár nem szokatlan ténnyel, hogy a családi állapotnál a "kapcsolatban" szerepel. Furcsa azért, mert eddigi információim alapján erre nem derült fény és nem is utal rá semmi sem. Ha a továbbiakban egyszerű barátságnál többet is szertnék mit lehet tenni, hogy a pofáraesést elkerüljem, illetve kiderüljön számomra, hogy mi a helyzet.
2008. szept. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az hogy egy oldalon azt tünteti fel hogy párkapcsolatban él, az nem azt jelenti hogy ez így is van.Lehet hogy csak a netes bunkók elkerülése érdekében írta ezt.Beszélgess vele, közeledj felé barátként, aztán finoman kérdezd meg tőle hogy van -e párja.Ha van, akkor barátkozzatok de ne akarj tőle semmi komolyat.Ha nincs akkor kezdheted ostromolni :)

2008. szept. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld valahogy kiszedni belőle, hogy van-e faszija, de ne direktbe kérdezz rá. Keress valami szituációt, vagy beszédtémát, amiből ezt el lehet indítani. Persze valószínű rájön, hogy mire megy ki a játék, de biztos nem lehet benne, úgyhogy nem éghetsz be.
2008. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy van e barátja? -.-
2008. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!