Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Már soha semmi nem lesz a régi, vagy vissza lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Koleszosok vagyunk,így csak hétvégén tudunk találkozni,mostmár ennek másfél éve. Nagyon szeretem őt. De valahogy mostanában ha valami bánt,vele kapcsolatosan,vagy épp nem vele kapcsolatosan..agresszív. Régebben azért ha egy rossz szava volt hozzám,azonnal bocsánatotkért,és furdalta a lelkiismeret. Mostmár nem veszem azért ezt észre. Nem vagyok én sem egy tündér,de igyekszem vele aranyos lenni. Lesz még a régi,az,akibe beleszerettem,akit érdekelt,ha megbántott? 18/L
2010. ápr. 9. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán most jött elő az igazi énje.Jobbra ne számits.
2010. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyi idő után látom meg csak az igazi énjét? És ha én is olyan rendes vagyok vele,mint a legeslegelején,akkor sem valószínű,hogy normális lesz?
2010. ápr. 9. 19:28
 3/3 Andrewka ***** válasza:

Megszokás.

Na meg persze lehet h vannak más gondjai is, suli, család stb és azért ilyen az utóbbi időben.


22/f

2010. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!