Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi teszt. Ötletek?

Figyelt kérdés

Nem tudok eligazodni a páromon. Látszólag komolyan gondolja a kapcsolatot, és vannak hosszabb távú tervei. Azt mondja, hogy szeret, de... mégis olyan dolgokat vár el tőlem, hogy megtegyek amiket én nem akarok, de végül persze megteszem, mert nem tudok nemet mondani, nagyon szeretem. De nagyon félek, hogy igazából csak kihasznál...Nem is nagyon tudok beszélgetni vele erről, ha csak egy pici célzást is teszek, rögtön megsértődik, hogy nem hiszek neki.

Kellene egy teszt mondjuk amiből megtudhatnám, mennyire vagyok fontos neki. Ötletek?


2010. ápr. 8. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
www.szeretvagynem.uw.hu
2010. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ebben nem hiszek....Valami jobb??
2010. ápr. 8. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Google-ba beírod, h Szerelmi tesztek, sok oldalt kidob, amelyiket jónak találod, kipróbálod! :)

Remélem, h nem azért van veled a párod, h kihasználjon. Kihasználás= megalázás, hülyének nézés, becsapás, átverés, csalódás, ha kiderül(véleményem szerint).

Sok sikert kívánok! :)

20/L

2010. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezek a tesztek szart sem érnek már bocs. de am miket kér tőled amin így kiborulsz? életkort írnál?
2010. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
L/19 F/24
2010. ápr. 8. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:
ne 1 hülye netes teszt alapján döntsd már el h mennyire komoly a párod... én szoktam ilyenekkel szórakozni és állandóan más jön ki pedig mindig ugyanazokat válaszolom... van h párommal szórakozunk... 3 éve vagyunk együtt és jött már ki minden... ne ilyenekre adj... de még nem írtad le h miket kér tőled
2010. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem netes tesztre gondoltam, hanem valami személyesebbre, csak az első válaszol írta a netes tesztet.

Sokmindent kér és végül mindog az van, hogy én engedek...konkrétan most nem szeretnék példákat írni.

2010. ápr. 8. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom fontos tudnia, hogy kielégíted-e a szexuális vágyait (vagy egyebet, amit nem írsz le). Mert ha nem, akkor minek kötné veled össze az életét?

Lehet, hogy ez a kérdés neki fontos, és ezért nem akar még érzelmileg belefolyni, vagy nem akarja kimutatni, hogy mit érez irántad.

2010. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha 1 tesztre akarod alapozni a kapcsolatodat az már régen rossz... így viszont h nem írsz le semmit a kéréseiből választ adni is nehezebb... konkrétan normálisat nem is lehet mivel csak találgatás megy...
2010. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

na ez a kis oldal úgy műkszix reggelsz reggelni csak úgy tudsz ha egy valaki megszivat hát igen beleírkálsz pár hülyeséget kiírja nem tom ki megszivatott és kész na szóval regelsz de nem a te neved adod meg ha nem kitudja kiét hogy a csaj nem tudja hogy te voltál :D aztán kapsz egy linket linket a csaj/pasinak adod ami szépen beírja (őnerve,1.szerelem,2szerelem,3) és a rendszer ezt megmutatjad neked ha bejelentkezel ;D

2010. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!