Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már 9 hónapja szeretek!

Ez a 9 hónap alatt már 1 szer jártam vele!

De azóta sem tudom kiverni őt a fejemből...:(

Amióta szakitott velem azóta szorosabb lett a kapolatunk,de azóta is majdem minden 2. héten egy újjabb csajjal akar járni!

Azt monta nekem a szemembe,hogy nagyon szép lány vagyok!

Akkor sem lesz több köztünk barátságnál!

HOGYAM FELETSEM EL ŐT,AKIT IGAZÁN SZERETEK??????


2008. szept. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj más srácokkal, valaki majdcsak megtetszik, összejöttök és akkor elfelejted.
2008. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, ismerkedj más srácokkal, légy vele kevesebbet, keress új hobbit, járj el szórakozni, vásárolgatni, vagy dvd-zz otthon a barátnőiddel, a lényeg h csinálj programot, és ne gondolj rá minden percben. az elején nehéz lesz, de utána már egyre könyebb.

és nelégy vele nagyon sokat, ugyanis azcsak neked szenvedés ha ottvagy vele mint barát, de közben ő meg más lányokról mesél neked. inkább gondold azt h nemis olyan jó ez a srác, hogyha ilyen h minden 7-en más lányt akar...

2008. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalság bolondság... de gáz h már mondhatom :D

Majd idővel elmúlik.

2008. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát sztem menj el bulizni:)Vagy ahol sok a fiú.Biztos találsz egy jóbat szebbet okosabbat:)A fiuk társaságába menj de legyen veled vmi b.nőd is...Vmikor jó ha van ott van...
2008. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2008. szept. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!