Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek gáz haver húgára hajtani?

Figyelt kérdés
Baráti társaságomban havernak egy húga, csak egy évvel fiatalabb tehát korkülönbség szinte semmi. Eddig nem igazán vettem észre. viszont Volt pár alkalom amikor mutatta jelét a vonzalomnak és hát kölcsönös. De az vissza tart, hogy havernak húga. Eléggé félti. És nem vagyok én olyan ártatlan és ezt ő is tudja. Nyílván ezt megkéne vele beszélnem, megtudni, hogy mit gondol erről. Volt már nektek hasonló szituáció?

2016. ápr. 30. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyan tervezel vele, nem csak megrakni akarod, vagy majd lesz valami alapon kezdeni vele, akkor szerintem nem gáz. Ha nem komoly, akkor inkább hagyd, nyílván a húga pártját fogja fogni, ha otthagyod.
2016. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok es hat en vagyok a lany es tobb a korkulonbseg.ugyanugy erezek en is iranta valamit mint o irantam csak tesom miatt nem lep es ez gaz.ugyhogy szerintem te ne kovesd el ezt a hibat.
2016. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm a segítséget
2016. ápr. 30. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Harry Potter, te vagy az?


Amúgy dönts: barátság vagy egy potenciális párkapcsolat. Kockáztatnál-e egy jó barátot egy lehet, hogy nem túl fényes kapcsolatért? (Ráadásul ha miattad lenne vége az ex-jóbaráttól sem tennéd zsebre amit kapsz)

2016. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De amugy egy kicsit pontosithatnad a dolgokat.miota ismered es mennyire kerultetek egymashoz kozel vagy milyen jeleket adott?
2016. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos, ismerni kábé 2 éve ismerem. Mikor elsőnek találkoztam vele volt barátnőm. Nem alig beszéltünk valamit. Akkoriban eléggé más életet éltem, más voltam. Aztán szakításra került sor, ezek után sokáig nem láttam a lányt. Csak Hallottam róla. És nemrég vettem észre, hogy bármikor meglát mosolyog, keresi a tekintetemet, ha szóba elegyedünk nevetgél. Még a legszánalmasabb poénomon is. Tehát azt hiszem a jelek megvannak. És visszagondolva régebben is így viselkedett csak akkor még barátnőm volt, így nem figyeltem fel rá.
2016. ápr. 30. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Es hany evesek vagytok?
2016. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En 22 ő 20
2016. ápr. 30. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem h miert felti ha csak 2 ev van koztetek mert en megertem hisz en 16 vagyok o 21
2016. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!