Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok "megérzik" egy pasin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok "megérzik" egy pasin ha régóta egyedülálló/magányos?

Figyelt kérdés

Beszédéből viselkedéséből stb...

Lehet buta kérdés de a nőknek elég jók a megérzéseik kíváncsi vagyok.

21f


2010. ápr. 7. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én már 100kmerről megérzem
2010. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet,de azért nem mindig :D

Szóval úgy olyan 60% :)

2010. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én általában megérzem.. Látszik abból, ahogy viszonyul hozzám, vagy épp más nőhöz :D Nem tudom megfogalmazni.
2010. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Megérzik, ahogy a pénz szagot is..
2010. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Egy tipikus agglegényen, aki soha nem akar semmi komolyat a nőktől, azonnal ki lehet szűrni. Persze emellett iszonyú vonzó megjelenésűek :) A tipikus állandóan letört, szomorkodó emberek pedig olyan negatív kisugárzással vannak, hogy egyértelmű, hogy van valami baja, de csak úgy senki nem fog odamenni egy ilyen letört alakhoz. A harmadik akin nem látszik, mert nincs párkapcsolata, de nem boldogtalan :) Férjjelöltek :):)
2010. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem..

Legalábbis én nem érzek semmit .. :DD

2010. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én általában megérzem hogy nincs barátnője a fiúnak, Látszik rajta , a viselkedésén!
2010. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezek a szemét r*bancok mindent megéreznek. Olyan tiszta képük van az érzelmi állapotodról, hogy te sem vagy annyira tudatában.


Úgy kell ezt elképzelni, hogy lemész bulizni, egyik este teljesen lesz@rnak és mindenki elhajt a fenébe. Másik este meg 2-3 lánnyal smárolsz és már nyúl be a nadrágodba! Mindezt úgy, hogy többé-kevésbé ugyanazt csinálod. Ha jókedved van imádnak, ha nincs annyira utálnak. Egyik ismerősöm ezért azt szokta rájuk mondani, hogy "robotok" vagy azt, hogy "k*rvák". Folyamatosan csajozni kell ésakkor lesznek jó napjaid, meg lesznek rossz napjaid is. Igazából te nem tudhatod, hogy mikor fog bevállni. Persze idővel egyre jobb lesz...

2010. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pf. Egy rossz kedvű egyénnel egyértelműen nem kezdek ki. Vigasztalgassam, vagy mi? Nem avgy pszichiáter. Ezért ha látom hogy jó kedve van, csak több esélyem van.
2010. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*vagyok
2010. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!