Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kínos egy 18 éves fiunak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos egy 18 éves fiunak egy 14 ével lánnyal járnia?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik nekem,nagyon elvagyunk egymással azt mondta én vagyok aza lány akivel nagyon eltud beszélgetni de zavarja hogy általánosba járok.Ugyérzem hogy kínos érezné magát a barátaival hogyha járna velem.Szerintetek ?
2010. ápr. 7. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kínos, 3 éve volt :)
2010. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Először is... :)

Pedofília csak 14 éves kor alatt van, és csak akkor ha az illető párja már 18. életévét betöltötte. De ekkor is csak az számít annak, ha lefeküdnek egymással. Ha szeretik egymást és van türelmük addig, akkor azzal semmi rosszat nem követnek el :).


Másodszor..

18 éves fiú vagyok.. Van egy 14 éves lány(lassan..) aki nagyon szeret, én is szeretem őt.. Engem nem érdekel másnak a véleménye és a lassan negyed év alatt nem kötött belém senki csak az elején a haverok így poénból. A két család jóban vagy egymással nem ellenkeznek.. nem az a típus vagyok tudják ők is :). Fejben bőven a kora felett van és külsőre is :).


Ha a srácnak kínos akkor ez van nem tudok rá mit mondani :)


Csak sok szerencsét tudok kívánni :)


18/f

2010. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
75%

18:38


az a lassan még idén nyáron és én is idén töltöttem a 18-t.

2010. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Cikii:P:P Nekem ilyenkor az jut eszembe hogy ennyit a pasiról, érettebb nőkkel nem fér össze.
2010. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

18:38

Bácsak őis így gondolkozna :D (L)

Ha dob a csajod én wárlak ;)

2010. ápr. 7. 18:41
 16/19 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám rávenni hogy ez nem ciki ? :S
2010. ápr. 7. 19:01
 17/19 anonim válasza:
100%

18:41


Nem attól függ... elhiheted.. :)

2010. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hidd el elmondaná hogy bocs nem kelessz nem adna roszs kifogásokat.
2010. ápr. 7. 22:52
 19/19 anonim válasza:
Én is 18 éves vagyok és 14 éves volt a barátnőm és sztem nem volt kínos,senki se magyarázott,haverjaim is birták...csak az a baj a 14évesekkel hogy még nemnagyon tudják hogy mitakarnak...ilyenkor hülyülnek meg xD
2010. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!