Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki e egy 18 éves fiúnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki e egy 18 éves fiúnak egy 14 éves lánnyal járni?

Figyelt kérdés
Mind a ketten tetszünk egymásnak, de nem tudom, hogy mi legyen. Mind a ketten a korkülönbségtől félünk, hogy mit szólnának a többiek ehhez. Szerintetek?
2010. dec. 8. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
szerintem egy kicsit gáz... :)
2010. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én voltam így, vagy talán voltam 19 is kb fél évig tartott. Egyszer elmentem a baráti társaságával (13-15 évesek) "bulizni", hát ha más nem az beverte a szöget a koporsóba :Đ
2010. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
20 alatt 3 , 2.5 év szerintem max
2010. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Édesanyám meg édesapám közt pontosan 20 év van.xd

Szal szerintem nem... meg am is mit törődsz te mások véleményével?

Szereted? Igen? Nem?

Ennyi a lényeg!

2010. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, több iet is ismerek :))
2010. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha CIKI-nek érzed, akkor az is lesz. Ha teszel más véleményére akkor TESZEL RÁ, HOGY KI MIT GONDOL!!!
2010. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket, a pasi 21-22 éves, és 14 éves a csaj, megrontja sztem...mármint ez irreális sztem már, de amit tre mondasz, az még jó!:)
2010. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát gondolom te igényled a rendszeres nemi életet, nomeg nagykorú ember vagy, jó lesz neked egy ilyen fiatal kis kamasszal, aki épphogy csak kilépett a gyerekkorból? Van neki igénye a szexuális éltre, nem túl éretlen, nem túl fiatal hozzá? Nem lesz zavaró számodra hogy neki még mindenért anyuciéktól kell engedélyt kérnie?

Szerintem is 20 alatt kevés korkülönbség is iszonyat sok a gyakorlatban, úgyhogy jól gondold meg.

2010. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attol függ a fiú mennyire nyomulós és a lány mennyire érett. Én úgy vagyok vele hogy szerintem nem a kor számít, az csak egy szám. AZ a lényeg hogy belül mi van azaz mit éreztek egymás iránt és milyen a gondolkodásotok.

Ha pl a sexből nem lesz gond (egyik akarja másik még nem érzi úgy hogy készen áll rá) akkor nem biztos hogy bele kéne menni,max ha a fiú türelmes típus.Ha iylen problémák nincsenek, nem lesznek, akkor szerintem a korkülönbség nem akadály. Bár köztünk csak 2 év van,nálunk inkább a magasság lenne "ciki"-nek mondható, de őszintén lesz.room.:) 40 cm van köztünk,és nem érdekel ki mit mond, mert nekem ez így baromira jó és ha őt se zavarja akkor mi itt a gond?:) Max sámlira állok ^^:P

15/L

2010. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, a kor csak egy szám. :)

Ha elég érett a lány, jól kijöttök, megvan az összhang, szeretitek egymást, BOLDOGOK vagytok, akkor kit érdekel, hogy xy mit gondol majd rólatok? Nem tudom volt-e már barátnőd, hozzászoktál-e a nemi élethez, és akkor gond lehet, hogy vele egyelőre nincs szex, de ha szereted akkor kibírod. :)

A baráti társaságával meg nem biztos, hogy dolgod lesz, ha igen, akkor sem biztos, hogy gáz lesz, 4 év még nem nagy szám...

2010. dec. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!