Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom már 1 éve szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom már 1 éve szakított az előző nőjével, mégis vannak még tőle tárgyak a szobájában, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ajándékok, növények vannak még a szobájában, amihez köze volt az exnek. 2,5 hónapja vagyunk együtt, de a csaj irogat neki msnen néha.

Hogyn érjem el, hogy kidobja ezeket a tárgyakat, engem főleg egy növény idegesít.

Érdemes ezt felhozni neki?


2008. szept. 22. 22:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nagyon szeretjük egymást, őszinte velem, azt mondta tőlem mindent megkap, amit eddig nem, mert bennem igazi TÁRSra lelt...
2008. szept. 22. 22:09
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tulreagalod. Amugy a novenyt ezerfele modon ki lehet nyirni. (es meg le sem csuknak erte. :)
2008. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mégis hogy? Voltam olyan szemét h elgondolkoztam mit locsoljak rá h meghaljon.. :$
2008. szept. 22. 22:17
 4/13 A kérdező kommentje:
vagy ha helyette kap egyet, lehet h kidobja az előzőt? :S
2008. szept. 22. 22:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nyírd ki a szerencsétlent, nem tudod valakinek odaajándékozni?
2008. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, Te bíznál egy olyan pasiban, aki csak úgy kivágna mindent, amikor szakít egy másik lánnyal? Inkább örülj neki, hogy meleg szívű, érző barátod van, akinek a jelek szerint tényleg sokat jelentenek az érzelmek.
2008. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ez ugye nem azt jelenti, hogy még érez vmit a csaj iránt? :(
2008. szept. 22. 22:40
 8/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Én már voltam mindkét helyzetben. Még most is van, hogy találok olyan tárgyat ami a párom exbarátnőjétől származik. Elöször kiakadtam a dologtól, és ki is dobattam vele, amit megtaláltam. Iszonyatos lelkifurdalásom volt utánna, mert az egy emlék, bárhogy is nézzük, főleg, hogy nekem is vannak az exeimtől tárgyaim. Az én párom azért nem dobja ki, mert egyszerűen, ha rájuk néz, eszébe se jut, hogy ezt az extől kapta.

A másik oldal, az én exemet szó szerint eltiltotta a mostani felesége tölem, és ezzel, csak azt érte el, hogy ők vitatkoznak.

Úgyhogy az én véleményem, hogy nem érdemes felhozni. Elfér, elporosodik.

Ha nagyon nem bírod, akkor a sóstressz hatásos lehet :D

2008. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ezen van kiakadva, hogy mit keres az exemtől kapott plüssállat a szekrényen, meg minek veszem fel a tőle kapott pólót, ésatöbbi. De nem értem, nem az exemmel vagyok, nem jelent már semmit, csak egy barát akivel még jóba vagyok, ezért nem is dobálom ki a cuccokat. Szerintem nem kéne ennyire féltékenynek lenned, mert nincs okod rá. Te vagy a barátnője, nem a másik csaj.
2008. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg szereted és ő is téged akkor ilyen kérdésnek nem kel léteznie.Bár megértem hogy neked picit roszul esik de azt nézd nem az exével van hanem veled és ez a lényeg.

Nekem is van az exem-től kapot dolgok (levelek, karkötö) kis dobozba tartom.A mostani barátomnak akit nagyon szeretek mondtam is hogy megvannak nem doptam ki.Mai napig fent van a dobozba a dolgok bár soha nem nézek rá azért nem dobom ki az életembe ez is egy fontos állomás volt a multam része nem törölhetem csak ugy ki.Ezt megbeszéltük meg is értette. Ne légy féltékeny örülj inkább hogy együtvagytok és ne ezeket a dolgokat nézd a fiúba szerettél bele nem pedig a dolgaiba.

2008. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!