Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van kinn a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kinn a barátom szobájában a képem, ha egy éve szakított velem, és most mással van?

Figyelt kérdés

Hali!Egy éve szakított velem a barátom mert már nem szerelmes belém, bár áll. még szeret. 4 és fél évig voltunk együtt. Azóta van új kapcsolata és a képem kinn van a szobájában azóta is hiába van mással. Rákérdezetm és azt mondta senki nem szabja meg neki kit tesz ki, ő dolga. Szerintetek szereti azt a lányt?Milyen nő lehet az ilyen akit ez nem zavar?Én nem tűrném. . .

Miért fontos neki az a kép ha nem szeret?


2007. szept. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz neki fontos attól, hogy már nem szerelmes beléd. Más is őriz képeket számára fontos emberekről, anélkül, hogy bármelyikükbe szerelmes lenne. Ha így van, csak rajtad múlik, lehet-e ebből egy életre szóló barátság.
2007. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen nem szabad adni. Nekem a volt férjem még a mai napig azt mondja csak én maradok a családja pedig mindketten párkapcsolatban élünk sőt neki a nőtől született 3 gyereke. Mi 4 éve váltunk el és elötte 10 évig éltünk együtt. Ami volt elmúlt de az élete része maradtam vagyis jobban mondva a múltjáé, valószinűleg nálatok is ez lehet.
2007. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt jön a kérdés, hogy vajon te honnan tudod, hogy most mi van a szobájában... Ha személyes meggyózódés alapján szereztél erről tudomást, akkor még kölcsönösen nem felejtettétek el egymást, nincs értelme az új kapcsolatoknak.
2007. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudja a csaj, hogy a volt barátnője vagy? Közös kép vagy egyedüli van kint neki? Mert ha nem ismer az új barátnője, kitudja mit mondott neki rólad.
2008. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre te is nagyon jol tudod a valaszt.

Azert,mert semmibe veszi a jelenlegi baratnojet.

2010. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!