Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békítsem ki a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békítsem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon össze vesztünk igazából csak egy ki semmiségen majd ezek után hozzám vágott mindent amit csak lehet hogy már nem is szeret más tetszik neki meg hogy eddig csak azért volt velem hogy ne legyen otthon majd miután mondtam neki hogy beszéljük meg ő el akart menni és sajnos kicsit erőszakosan de gyengéden megfogtam hogy ne menjen el és beszéljük meg sajnos nem hatott 5 perc mulva már telsejen kivolt én se birtam már szegényt nézni és elengedtem

szerintetek mit tegyek ?


2016. ápr. 6. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapintással ellenőrizd, hogy még vannak-e a golyóid. Ha igen, akkor felejtsd el ezt a hülye pitsát.

Megmondta, hogy más tetszik neki, csak ürügyet keresett a szakításra. Eddig is csak azért kellettél, hogy legyen hol laknia ingyen.


Ne békítsd meg. Add oda a cuccait neki vagy a szüleinek, hogy tekerje a nyakára.


Hétvégén pár haverral beiszol, pár nap alatt elfelejted. Nyáron már olyan csajjal sütteted magad a strandon, aki tényleg szeret téged.


Nőként ennyit tudok tanácsolni.

2016. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lakott nálam igazából nem tudom neki elhinni hogy megcsalna mert szinte egy fojtába együtt voltunk tesóinak is csak arról áradozott hogy ő mennyire szerelmes most csak az idegre gyanakodom hogy azért vágott mindent hozzám mint ahogy álltalába szokott lenni
2016. ápr. 6. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, párkapcsolatban élő nőként mondom! Persze előfordul, hogy idegességünkben túlzunk, vagy olyat mondunk, amit igazából nem is gondolunk komolyan. Nade olyat mondani, hogy már nem szeret és hogy más tetszik neki?! Ilyet még idegességünkben sem mondunk csak azért, hogy revansot vegyünk. Igaza van az első válaszolónak, hagyd ezt a lányt és keress mást.
2016. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van, csak ürügy kellett neki.

Nem biztos, hogy megcsalt, de más attól még tetszhet neki, talán arra várt, hogy összeveszhet veled és utána már szabad a pálya. Sajnos ennek itt vége.

2016. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs valami pszichés betegsége,borderline?mennyi idős?gyakran "robban"?
2016. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

17 éves

mostanába elég gyakran kiakad

szünetet akart tartani mert már kicsit sok voltam neki meg őt nagyon idegesítette hogy facebookon ha fentvagyunk kb 2 órán át tudunk normákisan beszélgetni utána elszál az iklet

tegnap már nem birtam beszéltem vele azt mondta adjak neki 2 hetet és meglássuk milesz

2016. ápr. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!