Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott,hogy én egy alapvetõen gonosz ember vagyok. Ehhez társul még az õszinteség és a szarkazmus is amik együtt bevallom ideg próbáló tulajdonságok. Én élvezem egy picit ha gonoszkodhatok De igyekszem visszafogni magam. Arról lenne szó,hogy van egy elég régóta (pár éve) tartó kapcsolatom. Nagyon szeretjük egymást, szinte egymásnak lettünk teremtve, össze is költözünk hamarosan. De az a baj,hogy néha elvetem a sulykot és a barátom még is jegyzi,hogy gonosz vagyok vele. Nem igazán tudok változtatni magamon és semmiképp Se szakítanék mert ezt a néha felmerülõ problémát leszàmítva minden tökéletes. Mit tudnék mégis tenni,hogy ne legyek annyira gonosz? Vagy,hogy hamarabb leálljak? Mert ha elkap a hév akkor mondom ami eszembe jut. Nem szitkozódok vagy hasonlók csak csipkelõdök.

19 éves lány vagyok a barátom pár évvel idõsebb nálam.

Köszönöm a segítséget.



2016. ápr. 5. 00:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Semmi ötlet? :S Akkor rosszul áll a szénám.
2016. ápr. 5. 00:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi nem tudhatjuk. Te ismered magad, neked kell rájönni ennek a megoldására.

Erre most mit írjak? Hogy tarts magadnál egy teniszlabdát hogy mielőtt kinyitod a szádat, rá tudj harapni? :D

Passzolok.

2016. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kössz a választ.
2016. ápr. 5. 00:53
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Max, annyit tudok ajánlani, ha érzed hogy jön, vegyél egy nagy levegőt és tartsd bent. Erős akarattal tudod legyőzni, mert ilyen a természeted.
2016. ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevetés. :) Ha poénra veszitek, még humoros is lehet. Néha kell egy kis csipkelődés, én is hajlamos vagyok túlzásba esni, de mindig közlöm, hogy csak a szeretet jele. :D Egyébként szándékosan nem mondanék sértőt, le is jön a hangsúlyból, hogy csak cukkolás. Csak nehéz vele leállni, ha rámjön. :/
2016. ápr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, hogy mi az a téma, amivel megbántod párodat és azt hanyagold. No meg az se mindegy hogy mondod. A stílus nagyon sokat számít. Mi párommal sokat csipkelődünk, meg barátaimmal is. Tudom kivel meddig lehet elmenni. Van olyan barátnőm, aki ha hülyeségeket beszél elmondom neki, hogy még egy ilyen és megtépem, de persze mindketten nevetünk, sose bántanám. Na vele mehet minden, ami a csövön kifér. Barátommal pedig sokszor van olyan, hogy mondunk valamit, nevetünk, de közben mondjuk, hogy ez azért nem vicces. Pár másodpercre komoly arc, aztán kitör belőlünk újra a nevetés.

Régen én is gyakran megbántottam másokat ezzel, de ma már elő tudom úgy adni, hogy ne legyen sértő, és sok feszültséget felold, ha közben nevetünk magunkon és egymáson is.

2016. ápr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2016. ápr. 5. 07:54
 8/10 omba ***** válasza:

Én úgy kezdem elhagyni a dohányzást, hogy amikor a kezemben van, visszateszem, hogy nem olyan sürgős ez... és azzal nyerek megint egy kihagyást.

0:15-kor kiírtad a kérdést, és 18 perc múlva az első saját kommentedet.

Nyugi.

Ne szólalj meg mindig, amikor eszedbe jut valami...

2016. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen mindegy, hogy piszkálod, kicsit csipkelődve szólsz neki, ami még vicces is lehet, ha valaki bírja, vagy tényleg gonosz vagy. Ez most brutális példa, de ha pl meghal az anyja, sírva fakad, te meg beszólsz neki, hogy mivan puha pö. cs mit rinyálsz?


Szóval szerintem ez a gonoszság, egy elaludt frizura kritizálása viccelődve meg csipkelődés.


Ha tényleg ilyeneket mondasz neki, szerintem tanuld meg kontrollálni, mert ez hosszútávon mindenkit elmar mellőled. Ha csak piszkálodás, akkor kerüld az érzékeny témákat, a többit meg csak addig a szintig amíg ő is vevő rá.

2016. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért ennyire dúrvákat nem szoktam mondani. Nagyon nagyon ritkán (évente egyszer max) kicsúszik egy hasonló karibelû de sokkal lightosabb téma miatt. Azért ha az anyukája meghalna nem nevetném meg baszogatnám.
2016. ápr. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!