Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, már 10 éve vagyok egyutt párommal ebből 7 év házasság. Szeretem van két gyönyörű gyerekünk de a kapcsolatunk nagyon lapos, unalmas és egyhangú. Mostanában ugy érzem ez az én részemről már csak megszokás. próbálunk egyutt kimozdulni de ez sem sikerül mindig. Tudom hogy nagyon szeret de szinte már csak élünk egymás mellett. A szex-szel is problémák vannak, eszembe jutott a megcsalas gondolata de nem tudnám ezt megtenni vele. Tanácsok hogy lehetne feldobni a kapcsolatukat? Nem akarom ezt eldobni csak ugy...
2016. márc. 13. 11:36
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
74%
Töltsetek el együtt egy hétvégét a gyerekek nélkül, vegyél egy szexi fehérneműt és ugorj rá, ha nem oldott a hangulat igyatok pár pohárral és beszélgessetek egy jót, menjetek együtt szórakozni.
2016. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem ártana ha őszinte lennél magadhoz,még akkor is ha bűnös gondolataid vannak és ha jól sejtem ez már nem is tegnap kezdődött.
2016. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel fel kell ezt dobni - de nem eldobni egy ilyen régi, szép kapcsolat.
2016. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bence_ ***** válasza:

Pl: Párterápia.

Első körben magadhoz és egymáshoz való őszinteség.

2016. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!