Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig nincs szex, ez normális egy nem szűz férfitől?

Figyelt kérdés

Barátommal két hónapja vagyunk együtt, olyannak indult az egész, mint valami mese. Szinte teljesen olyan, mint én, csak fiúban, lényeg, hogy nagyon egymásra találtunk. Szóbajött a szextéma és mondta, hogy nem akarja elsietni , meg minden. Ezt nagyon becsülöm benne, de mikor mondta, hogy szeretne fél évet várni vele, eléggé sokkolt a kijelentése. Nem is nagyon érdeklődik így irántam, azon kívül, hogy ölelget, alig van csók is, furcsa.:/ Pedig tényleg igyekszem, hogy vonzónak tartson, de ezt nem tudom hova tenni, nagyon túlzásnak érzem és nem akarok valami ribinek tűnni a szemében, hogy azzal nyaggatom, hogy tekintsen már rám gyakrabban úgy, mint egy nőre. Látom rajta, hogy szeret és nagyon ragaszkodik hozzám, szinte mindig egymás nyakán lógunk, de ezt nem tudom mire vélni.:((

Számomra ilyesmi nélkül ez nem egy párkapcsolat, hanem barátság...

Ő 24,én 21.


2016. ápr. 1. 02:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, hogy miért akar várni fél évet a szexre?

Szerintem sem normális dolog ennyire meghatározni a szex időpontját, és ilyen sok várakozásra kényszeríteni a másikat felnőttként.

Én előző tapasztalataim alapján arra gondolnék, hogy valamilyen szexuális frusztrációja van. Például: merevedési problémák, korai magömlés. Nem akar felsülni előtted.

2016. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
öcsém az ilyen hülye verebeknek van nőjük, és még meg is várattatják, én meg aki elhalmoznék mindennel egy nőt meg odatenném magam, erre még potenciális jelentkezők sincsenek, na menjetek a ku**va anyá*tokba
2016. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van masik bnoje a sracnak. Nezd meg a telojat meg gepet. Mindjar privat szfera lesz es ideges, h meg akarod nezni.
2016. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy tüzes lányt, akit egyre ritkábban csinált meg a pasija. A csaj félrelépett, kialakított egy fix szeretői kapcsolatot, szerencsére velem, ámbár kiderültek az okok is. Én biszex vagyok, és egy "olyan" társkeresőn írt nekem egyszer a pasija, küldött képet is üzenetben. :)
2016. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!