Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig nincs szex, ez normális egy nem szűz férfitől?

Figyelt kérdés

Barátommal két hónapja vagyunk együtt, olyannak indult az egész, mint valami mese. Szinte teljesen olyan, mint én, csak fiúban, lényeg, hogy nagyon egymásra találtunk. Szóbajött a szextéma és mondta, hogy nem akarja elsietni , meg minden. Ezt nagyon becsülöm benne, de mikor mondta, hogy szeretne fél évet várni vele, eléggé sokkolt a kijelentése. Nem is nagyon érdeklődik így irántam, azon kívül, hogy ölelget, alig van csók is, furcsa.:/ Pedig tényleg igyekszem, hogy vonzónak tartson, de ezt nem tudom hova tenni, nagyon túlzásnak érzem és nem akarok valami ribinek tűnni a szemében, hogy azzal nyaggatom, hogy tekintsen már rám gyakrabban úgy, mint egy nőre. Látom rajta, hogy szeret és nagyon ragaszkodik hozzám, szinte mindig egymás nyakán lógunk, de ezt nem tudom mire vélni.:((

Számomra ilyesmi nélkül ez nem egy párkapcsolat, hanem barátság...

Ő 24,én 21.


2016. ápr. 1. 02:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem normális.
2016. ápr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet az elõzõ kapcsolataiban megbánta, hogy sietett és veled szeretné máshogy csinálni. Add tudtára,hogy te szeretnéd õt hamarabb nem lesz vele baja szerintem.
2016. ápr. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis. En nem mennek bele. Engem ne tesztelgessen senki hogy kitartok e mellette. (Mert szerintem errol van szo)
2016. ápr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem rajtad kivul van egy masik baratnoje es igy nem bukik le veeled . Ezert nem csokol meg. Ezt velem is eljatszotta mar tobb pasi. Mindnek volt komoly kapcsolata es en csak unalomuzo kaland voltam.

N

2016. ápr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jesstus Utolso ez nagyon durva! Sajnalom!
2016. ápr. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vok:

A mostani elettarsam is fel ev utan szexelt velem. 3 honapig vart turelmesen a csokomra, viszont nem sokkal utana mar oraloztam is neki. De csak heti 2-szer talalkoztunk.

Olvasva a kerdezot: erdekes. Aztan kiderult, h szexfuggo, mindene a szex. Minden nap akarta. Mostanaban meg elkezdett vonakodni egyre gyakrabban. ...

N

2016. ápr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ülj le vele megbeszélni, hogy mégis mire kell fél év, meg hogy mi az, hogy nem akarja elsietni. Oké, hogy nem azonnal, na de fél év?

Itt sokkal inkább szerintem lelkieredetű probléma áll fent, semmint az, hogy nem kívánná veled a szexet.


Beszéld meg vele, hogy te több testiségre vágysz. A szexet nemcsak csinálni kell, hanem beszélni is róla.

2016. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rossz mese. Ráadásul gondolom, utána sem fog rendesen kielégíteni, de szerintem előbb unod meg te... szerintem ne várj augusztusig. :)
2016. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Ez hüje szerintem van más csaja is te meg egyáltalán nem is tecesz neki.sajnálom
2016. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

biztos,hogy nem szűz?:D


érdekes. nekem egyedül a szűz barátom volt ilyesmi, bár ő nem közölte,hogy várni akar. szimplán csak nem igazán közeledett.

2016. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!