Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Létesítenétek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létesítenétek párkapcsolatot az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Járnátok illetve jártatok már antiszociális személyiségű emberrel, aki totálisan magának való, nincsenek barátai, nem szeret sehova eljárni, kimozdulni otthonról,nyaranta pl egész nap elvan a szobájában( alszik, gépezik, eszik, nem szereti az összejöveteleket még a saját családja összejöveteleit sem pl születésnapok, ünnepek. Totálisan különc és ráadásul néha kényszerképzetei is vannak. Egyébként gyermekkorában megállapították nála, hogy magatartászavaros és gyenge idegrendszerű.

Kérdésem: Mindezek ellenére járnátok vele vagy hasonlóan antiszociális leányzóval kellene összejönnie? Mit szólnátok mindehhez?? Egyébként a srác 24 éves.

Eddig mindenki próbál lebeszélni a srácról.


22/N


2010. ápr. 4. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem létesítenék párkapcsolatot vele, és szerintem neked sem kéne. És a leírtak alapján tutira lerázna...

De először tedd fel magadnak a kérdést: "Kell ez nekem?"

2010. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát aki csak a tanulásnak élt, nekem is volt ilyen osztály társam... ha valamilyen nőt szóbahoztam neki, h mi lesz élete terve, ak csak húzott egyet a vállán, és nem mert megszólalni... eléggé szégyelős volt... Amúgy ha különc, általában sokat basztatják( már elnézést ) régi osztályomba is volt 1-2 ilyen gyerek, meg a mostani osztályomba is vagy pár gyerek... vannak olyanok, akik még nem elég éretek, 23 évesen is egy nagy gyerekek, és elő szeretettel csesztetik a másikat... lehet h emiatt is zárkózott ezen már gondolkotál? Amúgy egy kis gyengédség senkinek sem árt :)
2010. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

párom ilyen....még ez elején nem is tünt fel,a kedvemért megerőltette magát,és első 2 honapban elmentünk fagyizni,meg sétálni,de azóta maximum nyáron kocsival pár napra strand,lhetőleg nem zsufolt...

idegen emberek közé nem hajlandó menni,én barát is vagyok egyben,más velekoruakkal (csoporttársaival) csak "elvan",de jön el amint tud,saját diplomaosztoja utáni családi összejövetelről is eljöttünk,nem volt kedve hozzá,meg ugy általában emberekhez se,én vagyok az egyetlen kivétel,előtte ha nehezen is,de megnyilt...

előtte nekem nem volt olyan hét,hogy heti 4-5 este ne mentünk volna bulizni (elsős egyetemista voltam akkor),vagy kirándulni,nagyon társasági életet éltem...

amiota vele vagyok,ez 3 év,azota teljesen átalakitottam az életemet miatta,de nem bánom,ennyire még sosem szerettem senkit,pedig volt előtte jópár hosszabb-rövidebb kapcsolatom...


egyet kérek...ha belekezdessz,akkor légy vele törelmes...ha ugy érzed mégsem megy,akkor meg csak annyira törd össze a szivét,amennyire muszáj...

22/L (24/F)

2010. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, egy ugyanilyen kaliberű lány sztem csak rontaná a helyzetet. Ha nem vagy a szöges ellentétje, tehát az a mindig pörgős, heves természet, akkor próbáld ki. De egy antiszoc lánnyal mit kezdene? Telepátiával tartanák a kapcsolatot, mindketten a saját szobájukban ülve? :D
2010. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!